Dovolená Řecko - část třetí

15. října 2011 v 19:45 |  V mém světě

OPALOVÁNÍRůzní lidé provozují různé sporty a jsou i tací, co navzdory všem tvrzením zbožňují opalování. Tak úplně k nim nepatřím, solárium bych nenavštěvovala, ale jakmile vysvitne na jaře slunce, hned se vystavuju. A pak pravidelně během jara a léta tohle vystavování po pracovní době nutkavě opakuju. Většinou moc opálená stejně nebývám. Výjimkou byl jeden slunečný rok, kdy jsem byla pronajímatelkou moc pěkného balkonu (menší terásky), kde jsem trávila veškerý volný čas. Tenkrát mi všichni mou barvu záviděli a ptali se, kde jsem byla u moře.


Letos to bylo naopak. Očekávala jsem to, a tak jsem se opalování na dovolené opravdu věnovala. Některé dny jsem nadávala a hašteřila, že se už víckrát krémem nenamažu a že příroda není spravedlivá, když slečna vedle na lehátku přijela teprve včera a je tmavší než já. Chvílemi se mi zdálo, že už trošku nabírám barvu. Pozorovala jsem se, porovnávala, skoro jak nějaká úchylka to bylo.

V poslední den pobytu mě ze sluníčka nedostalo vůbec nic a ještě za tmy jsem se snažila pochytat poslední paprsky. Výsledek se nedostavil. Nejhorší bylo, že všichni, které jsem potkala, se neptali, jaká byla dovolená. Všichni se ptali - Bylas vůbec někde? Vždyť jsi skoro bílá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bronislav Bronislav | Web | 16. prosince 2013 v 11:55 | Reagovat

Cesta do Řecka je určitě výbornou volbou jak si dopřát odpočinek u moře. Cesta zabere jen chvíli a poté už si turisté mohou vychutnávat Slunce a příjemně prohřátého moře v Řecku. Voda je všude v Řecku tyrkysově modrá a hromada místních pláží je oceněna modrou vlajkou čistoty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama