Deník 18.6.2001 - 19.6.2001

8. června 2014 v 21:18 |  Ze starých deníků
18.6.2001 pondělí
Tak konečně jsem se zas dostala k tomu psaní. V pátek teda přijela L. Měli sme se asi v 9 setkat s A., Jarkou a její sestřenicí v Pabu. Jenže oni tam byli až v půl jedenáctý. My s L. šly na Střelu. Vlastně ten večer se nic zázračnýho nedělo. Pod věží nás otravovali ňáký vojáci, abysme s nima šly tancovat, ale my zdrhly. Pak na Střele, přišli Radek s Renatou. No a Radek se mnou chtěl mluvit. Nejdřív jsem na něj chtěla zkusit tu boudu, ale ani to nebylo zapotřebí.

Pokud mi nelhal, tak bych měla mít konečně jasno, jak to bylo. Takže Radek byl v pondělí a pak skoro každej den za A. - o čem s ní konkrétně mluvil, netuším. No a v pondělí se rozhod jet za Renatou a říct jí, že se jí omlouvá, že já jsem byla jen prostředek, aby ona žárlila. Prej ani neví, proč to udělal, prej si myslel, že to je to nejlepší řešení a taky třeba, že bych si pak mohla uvědomit, že jsem udělala chybu, když jsem s ním nezačla chodit. V úterý v tom Pabu se mnou chtěl mluvit. Prej byl ale hrozně rozčílenej a musel by mi říct samý věci typu: že nemám srdce, jsem sobecká, myslím jen na sebe... Takže to odložil dokud se neuklidní. Nevím, jestli má Renatu rád, ale říkal, že vedle mě bude ona vždycky až ta druhá. A taky, že jestli nadále bude chodit s Renatou, tak už mě nikdy neuvidí. Protože nemůže. Hledala jsem nějaký řešení, kterým by byli všichni spokojený, ale nic jsem nevymyslela. Chtěl se se mnou líbat, jenže kdybych souhlasila, bylo by to jako říct mu ano. Pak už jsme se jen objímali a k ničemu to nevedlo. To jsem mu taky řekla a taky že to kdyžtak vyřešíme jindy. Ale on to prozměnu vyřešil po svým. Nevím, jestli to je nejlepší způsob. Pokračoval ve vztahu s Renatou.
Myslím, že to k ní není fér. A. říká, že Renata je do něj blázen. Snad se do ní taky zamiluje. Sedl si s ní k baru nahoře - na stejným místě jsem s ním seděla před tejdnem a líbal se s ní. Docela odvaha. Tak mě napadlo, jestli si přitom nepředstavoval mě? Ale dlouho tam nevydrželi. Během čtvrt hodiny odešli pryč. Taky jsem zjistila, že A. mu v pohodě říkala všechno, co jsem jí já řekla. To mě tedy nasralo. Ale celkově mě to docela bralo. Já jsem nechtěla, aby to tak dopadlo. Nevím, jestli jsem se zachovala správně. Vzpomínám si, jak jsem tvrdila, že si musím najít ňákýho kluka. A taky kolikrát jsem si říkala, že by bylo skvělý s někým chodit. S někým, kdo by mě měl opravdu rád. Ale tohle by asi neklapalo. I když jsem milionkrát přemejšlela nad tím, že bych se třeba do něj časem zamilovala. Musela jsem to všechno říct A. Dneska se mi totiž ptala, co mi Radek říkal. Ale já jí to nechtěla říct. Jenže ona se naštvala, že prej sme kamarádky a že bych jí to měla říct. Slíbila mi, že to Radkovi ani Renatě neřekne. Jestli jo, už s ní nepromluvím! I když po tom, co jsem jí to dořekla, říkala, že by si s Radkem velmi ráda promluvila. Doufám, že to nechá bejt!! Ale teď už to nechci dál rozpitvávat. Radši přejdu k sobotě. Moc jsem si přála v sobotu setkat s Vaškem. Chtěla jsem se tak trochu dostat do jiný dimenze. Ale první problém už byl v tom, že L. došly baterky do sluchátek a náhradní neměla. Nikam nechtěla jít. Naštěstí jsme tu krizi pak překonaly a vyšly jsme. Vaška jsem ale bohužel neviděla. Řekla bych, že mě asi nechce vidět. Protože kdyby mě vidět chtěl, ví že chodím každej víkend na Střelu!! Štve mě to. No, ale stejnak jsme se s L. seznámily pod věží s dvěma klukama - Zdeňkem a Kubou. Dokonce klika - že Kuba bydlí v Praze, tam, kam bude L. chodit na školu. Jsou přibližně stejně starý jako my. Zdeněk se nám oběma celkem líbí. Pozvali nás na dvě jablíčka, ale museli brzy domů. Kuba za námi pak ještě přijel na motorce. A chtěl nás na ní odvézt domů, ale to jsme odmítly. Tak nakonec jsme se domluvili, že za námi přijedou druhej den, k nám. V jedenáct hodin. Jenže přijeli o půl hodiny dřív. Byla to fakt komedie. My zrovna v noční košili a snídali sme. No, moc se u nás nezdrželi. Ale pokud to vyjde, tak bysme se s nima měli setkat 30.6. Pod věží. Jsou docela fajn - nebo se neprojevili!! No uvidíme, jak dopadne naše další setkání. Teda, jestli to klapne.

19.6.2001 úterý
Tak dneska na mě zase čekalo jedno překvápko. V Pabu s náma byla Renata s Radkem - u stolu. Bylo to docela blbý - pořád se líbali, a když ne, tak jsme se vyhejbali pohledama. Pak mi Radek řek, že by si se mnou ještě rád promluvil. Tak jsme šli na chodbu. Ptal se mi, jestli jsem něco vymyslela. A já řekla, že jsem myslela, že už to vyřešil. Pak říkal, abych si představila, že Renata neexistuje, jestli by mi na něm záleželo. Pak jsme se o tom ještě chvilku bavili. Výsledek zněl, že Radek chodí s Renatou. Říkal sice, že zatím šťastnej není, ale snad bude. Že se to pozná tak po měsíci. No uvídíme. Pak jsme se objali a on řek, že začnem znovu, jako bysme se neznali. Tak sme si podali ruce a on říkal, že už o mě slyšel. Že jsem bezvadná kámoška jeho holky. Pak když Stáňa s Renatou odešly, ještě tam s náma zůstal. Bavili jsme se celkem v pohodě. Víceméně. Když jsme se loučili, tak říkal, že je rád, že to takhle dopadlo. Jsem zvědavá, jestli bude nakonec s Renatou šťastnej. Vím, jaký bylo když jsem chodila s Martinem. V závěru bych byla schopná dělat cokoli, abych s ním nemusela trávit tolik času. Všechno mi bylo přednější.
Magda mi říkala, že je Radek divnej, že něco hraje a že je to ten typ kluka, kterýho bych měla nakopnout. Ale já to neudělám. A jestli nemá zas ňáký postranní úmysly? Záleží na tom vůbec?


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 GoGosen-GWT GoGosen-GWT | Web | 8. června 2014 v 21:28 | Reagovat

Obdivuju lidi, co umí tak psát dlouhé deníky:)

2 kimisek4 kimisek4 | E-mail | Web | 8. června 2014 v 22:07 | Reagovat

Ano já také krása a chtěla jsem poprosit nemohla bys toto okomentovat? http://kimisek4.blog.cz/1406/nehtiky a nemohla bys tam chodit pravidelně?

3 Beatricia Beatricia | Web | 8. června 2014 v 22:43 | Reagovat

To byly úžasně spletité vztahy a situace. Můžeš napsat článek "Teď už se tomu směju" (Dle Adiny Mandlové). Já tě také obdivuji za tvou deníkovou činnost.☼☼☼

4 pavel pavel | Web | 9. června 2014 v 5:25 | Reagovat

Zajímavý pohled do dívčí duše. Z dnešního pohledu, mám za to, bys ho asi nakopala do prdele. :D

5 Monbella Monbella | Web | 9. června 2014 v 18:44 | Reagovat

No jako chodit s někým a už na začátku nebýt nadšený ? To se nebude asi vyvíjet pro toho mužíka nejlíp :D

6 K. K. | Web | 10. června 2014 v 1:57 | Reagovat

[4]: S tímto naprosto souhlasím. :D

V komentářích výše jsi chválena za obsáhlou deníkovou činnost... Já tě chápu, taky mám narvané deníky... Jen ty mé nejsou vystaveny očím internetu.

7 stuprum stuprum | 10. června 2014 v 15:13 | Reagovat

Vždycky se směju od začátku do konce... "říkal, že vedle mě bude ona vždycky až ta druhá" :)

8 sugr sugr | Web | 10. června 2014 v 21:03 | Reagovat

Obdivuji lidi, co umějí psát deníky o "něčem" a ne jen bláboly o ničem! Takové tedy rozhodně na blog cz. nečtu, ale tvůj ten mám přímo ráda! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama