Starý deník 6.7.2001 - 7.7.2001

3. srpna 2014 v 2:18 |  Ze starých deníků
6.7.2001 pátek
No zase jsem se konečně dostala k psaní - to je přímo zázrak. Zatím L. spí. Ale sere mi, že mám jedině tuhle blbou propisku. No nic. Času je málo, takže se do toho pustím.

V pondělí přijela L. Šly jsme společně s Janou do tý čajovny. Byla to docela pohoda. Jana mi opět řekla něco příznivýho o Radkovi - zná ho. Prej chodil s půlkou města, je to pěknej hajzlík, každý holce říká to co mně, atp. Má to od jedný kámošky ze třídy, co s ním chodila. Netuším, co je na tom pravdy. Ale přála jsem si, aby to byla pravda. Aby Radek nebyl takovej citlivka, na kterýho hraje - nebo je. Poslala jsem mu sms, že s ním potřebuju mluvit, jestli by moh přijet. On mi zavolal, tak jsme se ňákej čas o tom bavili po telefonu. Neměl moc dobrou náladu. Ten den se právě rozešel s Renatou a prej to nesla docela těžce a brečela mu na rameni. Ale nakonec k nám teda stejně přijel. Byli jsme u mě v pokoji. L. se dívala na televizi. Mluvili jsme o tom, co mi řekla Jana. A on sám - bez toho, abych mu něco řekla - si vzpomněl na ňákou holku z gymplu, ke který se prej zachoval fakt blbě. To je prej vše. Tak nevím, co je na tom pravdy. Ještě dlouho jsme se bavili jentak o všem možnym. Bylo mi s nim fakt docela fajn. Pak jsme se rozhodli i s L., že půjdem ven na průlezky. Pěkně sme tam blbli. Jako třeba Radek chtěl půjčit mikinu, ale já pod ní nic neměla, tak mi L. půjčila podprdu. A v tý jsem tam byla docela dlouho. Chtěly jsme, aby si Radek sundal alespoň kalhoty, když my byli tak skromně oblečený. Ale nechtěl. Chtěly sme mu je sundat my, ale nepovedlo se. (Ehm, puberťačky hadr.) Pak, když jsme se chystali domů, chtěl si se mnou Radek promluvit bez L. Říkal, že si připadá, že z něj dělám vola a že nepočítal s tím, že s námi bude L. a že na takový kraviny nemá náladu ozvlášť po rozchodu s Renatou. Pak mezi řečí prohodil jako, že možná udělal chybu, když se rozešel s takovou normální holkou jako je Renata. Nevím, jestli je fakt takovej citlivka, nebo je to jeho opěvovaná role. Ale snad nemusí bejt furt vážnej a může se taky trochu uvolnit, ne?
V úterý mi pak volal, prokecali sme toho zase víc, ale podstatný je, že chtěl vědět, jestli s ním tedy budu chodit nebo co. Řekla jsem mu, že to není tak jednoduchý. Dost ho to nasralo. Ptal se mi, kdy se budem moct vidět a já mu řekla, že tak možná v srpnu. Byl fakt na prášky. Myslím, že už přestává mít na mě sílu. S tím sme se rozloučili. Před chvilkou mi máma říkala, že mi ve čtvrtek volal a že mu řekla, že budu doma v neděli večer. Co pak asi chce?
No to úterý večer jsme šly s L. na Kolonu, tak jsme poslaly smsku Kubovi a Zdeňkovi, jestli se tam třeba nebudou chtít setkat. Odepsali trochu zmateně, ale prej, že se nemůžou dočkat. No to sme si všimly!! Když sme tam přišly, tak se s náma chvíli bavili, ale pak už si nás nevšímali. Našli si lepší "objekty" - zrzku - ta se taky vsere všude - a pak ještě dvě holky, jedna sympatičtější než druhá!, no jejich problém. Pak jsme šly Pod věž a tak různě, ale nikde nikdo pořádnej, tak sme šly domů. Jo taky jsme odpoledne byly s Janou a Péťou, docela fajn.
Středa už byla zajímavější. Jo ještě - byla za mnou konečně ta holička. Takže jsem nakonec trochu přeměnila ze svých požadavků - mám červenej melír. Sice to není dokonalý, ale ani žádná katastrofa. Víceméně spokojenost. Takže ve středu jsme šly na Střelu na ten Děda Mládek Illegal Band. Nejdřív byla ňáká předkapela. Tuším New Kiss. Docela se to dalo poslouchat. Ten Illegall Band byl dobrej. Bylo tam dost narváno. V druhý půlce jsme se dostaly dopředu. Ty zpěváci jsou fakt komici, byla to docela sranda. Pak jsme se s L. seznámili ještě s ňákýma kluka, atd. Ale už musim skončit, tak to rozepíšu příště.

7.7.2001 sobota
Takže navazuju: V tu středu - potkali jsme tam Stáňu, Renatu a Katku. Renata mě ani nepozdravila, ale jinak dělala, že je v pohodě. Když skončil ten Děda, tak pak šly do Pabu, ale Katka s námi pak byla na Střele a tancovaly sme. Byl tam člověk na člověku.
Pak jsem si všimla, že mě pozoruje ňákej kluk. Když procházel kolem mě, tak sem se na něj usmála. On se ptal, jestli se známe a já řekla, že ne. Tak zas odešel a pořád mě pozoroval. Pak za mnou přišel ještě jednou, ptal se odkud jsem a začli sme se víc bavit. Koupil mi jablíčko a sedli sme si někam poblíž baru a kecali. Dozvěděla jsem se, že se jmenuje (V)láďa, je z nějaký vesnice, a je o dva dny starší. Pak jsme se bavili o všem možným, ale on musel ve dvě domů. Tak jsem ho šla vyprovodit ke dveřím.
Musím říct, že se na závěr trošku víc projevil. Francouzáka na rozloučenou jsem teda od něj nečekala. Vzhledem k tomu, že jsme předtím max. tancovali na jeden ploužák a chvilku se drželi za ruce, tak mě to trochu překvapilo. Protože vypadal spíš jako ten typ, co na to jde víc pomalu. Domluvili sme se, že se na Střele sejdem ňákej pátek v srpnu. Do tý doby nevím, kdy se dostanu do města. Tak si říkám, kdyby mě s ním viděl Radek, tak by mě zabil. Takže když (V)láďa odešel, tak jsem hledala L. Ona se seznámila s ňákým Filipem. Musím říct, že byl dost ožralej - i když - a trval na tom, že musí s L. ven na ňákou lavičku. Vypadal silně nadrženě. Je z Prahy. To je docela náhoda. Věk neznámej! Asi 15 - 17. My už musely domů a on říkal, že pude s náma. Teda spíš s L. a já abych šla napřed. To určitě! Šla jsem normálně s nima. Byla s nim sranda. (Dneska už by mi to asi tak vtipný nepřipadalo.) Chtěl, aby L. šla s ním do ňáký ubytovny, pak i já - pro jeho kámoše! Ale asi se zbláznil. L. mu pak dala svoje číslo domů - uvidíme, jestli zavolá. Docela slušnej večer to byl.
No a ve čtvrtek jsme jely na chatu. Není to tu zas tak hrozný, i když v týhle chatě se to ani nedá vydržet. Ale dost času trávíme venku. l I když ty malý parchantíci nás nemaj v lásce. Říkaj o nás, že sme krávy, a tak podobně. Nevím, jak na to přišli, ale asi se hodně nuděj, když nemaj nic lepšího na práci. Ale taky tu je pár lidiček malých ,se kterýma se bavíme - zatím. Taky občas chodíme k Ježkovi na zmrzku, ale to se docela prodraží. Zrovna včera po obědě jsme tam potkaly jednoho kluka - už trochu staršího. Ptal se nás na požární nádrž, ale nás nenapadlo, že se tak říká tomu rybníku na vsi. Pak když jsme se tam šly odpoledne podívat s mámou a Evou, tak tam seděl. A taky tam byli Čachráci velký. Tak mě napadlo, že bysme za ním mohly zajít. (Jó, tehdy jsem se se vším tak nepárala.) Jmenuje se Petr. Tak jsme šly. Myslím, že to mohlo vypadat docela suverénně. Těžko říct, co si o tom Čachráci mysleli. Začli jsem se bavit o tý nádrži a tak a v závěru jsme s ním a s Evinou vydrželi až do večera. Evina se do něj docela zbláznila a asi to bylo vzájemný. Říkal jí, aby kdyžtak zase byla u rybníka, že jí tam předvede konečně jak plave a tak. Je docela fajn. Jo, je z Plzně a momentálně je na návštěvě u kámoše. Měly jsme na něj štěstí ještě večer, když sme šly zaplatit dluhy k Ježkovi. Ale to jsme za ním už nešly, jen ho pozdravily. Jinak sme na hřišti moc dlouho nevydržely. Byli tam ty parchantíci, takže jsme se tak různě procházeli. Musím říct, že u Ježka a v tý druhý hospodě bylo docela živo. U Ježka ještě navíc byli ňáký cvoci, který mě fakt pobavili. Nejdřív na nás dělali ňáký zvuky - těžko říct, co to bylo. A pak nám navrhovali, jestli bysme s nima nechtěly jet do Sušice a tak. Ono tu možná nebude zas až takový mrtvo. V okolí hospod se tedy aspoň trochu žije. No ještě tu jsme dva dny, tak se uvidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 3. srpna 2014 v 13:44 | Reagovat

Krásná historie. Renatku jsi taky neměla zdravit, když ona nezdravila tebe. :D

2 eliade eliade | Web | 3. srpna 2014 v 19:53 | Reagovat

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda tento týden budeš v Praze. Vím, že Ti stále ještě dlužím slíbený narozeninový dárek - a už je tomu téměř rok. Konečně jsem vymyslela, kde a co ukryji a jakou poskytnu nápovědu, avšak vzhledem k plánované lokaci to bude vyžadovat Tvou rychlou reakci... Jestli jsi na mě tedy ještě nezanevřela a bude se Ti chtít do nějakého pátrání :). Nejlepší by bylo domluvit se na nějakém dni, zbytek ještě promyslím.

3 bludickka bludickka | 4. srpna 2014 v 13:38 | Reagovat

[2]: Panejo, ty na to pořád myslíš blázínku :D :D Jsi hodná, vůbec si to nezasloužím. Mimochodem, můžem to považovat za dárek k těm letošním narozkám..ty už jsou za pár dní :D V Praze tenhle týden jsem. Na rychlou akci jsem zvědavá. Co čtvrtek? Končím v práci každý den v pět, tak potom by to šlo.. :)

4 Sugr Sugr | Web | 4. srpna 2014 v 18:24 | Reagovat

Sakra Bludičko, to je samej chlap! Ten s tím jalbíčkem (V)láďa, ten je zajímavej...:-)

5 Beatricia Beatricia | Web | 4. srpna 2014 v 19:59 | Reagovat

Velice ráda čtu tvé teenagerské výlevy. Je to záplava jmen, míst a situací. Snažím se vysondovat who is who, ale to nevadí, čte se to hezky. Měla jsi to hektické, ale to patří k věci. ☼☼☼

6 eliade eliade | Web | 5. srpna 2014 v 11:39 | Reagovat

[3]: Dobře, zítra Ti pošlu nápovědu do zpráv (abys měla čas na luštění). Ve čtvrtek v pět hodin se pak v onom úkrytu pokusím nechat Ti dárek, snad to tam v rámci jednoho dne vydrží :).

7 bludickka bludickka | 6. srpna 2014 v 13:25 | Reagovat

[4]:No je, a ještě v tom vyprávění z minulosti jich hodně bude :) (V)láďu jsem už pak nikdy nepotkala :)

8 bludickka bludickka | 6. srpna 2014 v 13:28 | Reagovat

[6]: Jestli si můžu vymejšlet, tak by se mi to ve čtvrtek hodilo v půl pátý :D A nějakou nápovědu, kam se dopravit o něco dřív, protože bez netu se nepřepravím nikam :)

9 eliade eliade | Web | 6. srpna 2014 v 16:56 | Reagovat

[8]: Popis skrýše jsem poslala do zpráv :)

10 bludickka bludickka | 7. srpna 2014 v 13:23 | Reagovat

[9]: Přečetla jsem dnes ráno a zdá se, že to nerozšifruju :( Dala bys mi čas tak do tří a pak mi to rozkódovala? :)Ať si to stihnu ještě přečíst :)

11 eliade eliade | Web | 7. srpna 2014 v 14:23 | Reagovat

[10]: Tak malá nápověda. Souvisí to s DNA, podle které se v těle tvoří bílkoviny (tak, že se za sebe radí různé aminokyseliny). Každá tři písmenka v DNA znamenají jednu aminokyselinu a každá aminokyselina má jednopísmennou zkratku. Pokud na to nepřijdeš ani takto, napiš, a já Ti cca za hodinu pošlu do zpráv řešení.

12 bludička bludička | 7. srpna 2014 v 15:18 | Reagovat

[11]: Promíň, jsem v práci a nestíhám to tak mi to prosím pošli :)

13 lovitka lovitka | Web | 11. srpna 2014 v 18:48 | Reagovat

"Netuším, co je na tom pravdy. Ale přála jsem si, aby to byla pravda. Aby Radek nebyl takovej citlivka, na kterýho hraje - nebo je." To je skvělá věta, naprosto nečekaný a ryze ženský zvrat :D
Zajímavé prázdniny, to každopádně :)

14 bludickka bludickka | 14. srpna 2014 v 14:56 | Reagovat

[13]: No a to ty zajímavější věci teprve mají přijít. Ani se mi do jejich zveřejňování nechce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama