Deník 27.9.2001 - 30.9.2001

20. listopadu 2014 v 17:22 |  Ze starých deníků
čtvrtek 27.9.2001
Tak včera v pabu to docela ušlo. Byla tam s náma i Lubka. A samozřejmě sme zas hráli. Je to jak nemoc. Jak vidím kulečníkový stoly, už mě to bere. I když ne že by mi to nějak zvlášť šlo. Jinak pár lidiček si na mě vzpomnělo, i když to nebylo nijak silný. Dneska ve škole sme se loučili s tříďasem. Mrzí mě, že odchází. Byl docela fajn. Teď budeme mít Šaškovou, tu ulítlou úču! Což znamená, že nám jí šoupnou od 3. na AJ. Myslim, že s ní maturu asi neudělám. Po škole sme šly opět do pabu. Místo těláku. Protože sme měli běhat 800 m. Svatosvatě jsme si s A. slíbili, že na příští TV vážně půjdem.

Zas sme v pabu potkaly Míru a taky Jirku Čachráka. Několikrát sme s nima hrály. Chtěla sem jít někam i večer, protože zejtra je volno, ale furt sem neměla s kým. Nakonec sme se domluvili s Lubkou a s jejím Pavlem, že zajdem aspoň na dva kulečníky. Tak sme šli. Ty dva miláčkové se tam moc dlouho stejně nezdrželi. Před náma hráli "kluci" co sem je buzerovala minule. Tak sem s nima chvíli kecala. Zvláštní, jak můj "večerní vzhled" působí na ostatní. Dost lidí - hlavně holek - se na mě tváří jak na vraha a taky se mi furt smějou, ale dost kluků na mě taky bere - no přiměřeně. Opět sem potkala Hynka. Je to fakt parchant. Asi si myslí, že sem vážně blbá. A asi má pravdu! Kecal něco o tom, jak se mi nemoh vůbec ozvat, jelikož si omylem vymazal mý číslo. Ale TAK blbá zas nejsem. Chtěl, abych až miláčkové odejdou přišla do Sklepa. Slíbila sem mu to. Když já mám pro něj ještě pořád tu hnusnou slabost! Nejdřív sem se ještě stavila Pod věží - jestli tam nebude ten "můj" krasavec ?XY?, ale byl tam jen Edvard. Dost silně zhulenej. Chvilku sem tam pobyla a pak šla do Sklepa. Samozřejmě po Hynkovi ani památky! Tak sem se vrátila do pabu. Tam se se mnou začal bavit jeden kluk - Roman. Co mi předtím když sem hrála kulec říkal, že ani nevadí, že mi to moc nejde, že stačí, že sem hezká. Dali jsme si spolu jednu hru, pak mi koupil myslivce s kolou. Měla sem z něj ňákej blbej pocit. Naštěstí se mi brzo někam ztratil. Pak sem znovu potkala Edvarda. Tak sme spolu ňákej čas kecali, byli se podívat ve Sklepě - nic! Pak odešel domů a já znova zůstala v pabu. Pak sem se tam začla bavit s Dušanem - ten Ríšovo kámoš z neděle. A seděla jsem tam s ním a ještě s ňákýma lidičkama z tý jejich party. Dušan je fakt docela milej. Je mu asi 28, 29. Samí starý lidi, ty jo! (nojono :) zato teď narazit někde na člověka staršího 22 je pomalu kuriozita) Tak sem došla k závěru, že snad víc jak polovina města jede v trávě. Nebo se pohybuju v hodně blbý společnosti! I A. už si párkrát dala špeka. Vlastně nevím, proč sem to ještě nezkusila. Já proti trávě nic nemám! Asi sou to ňáký morální zásady uvnitř mě. Ale musim přiznat, že už zrovna nejsou moc silný. Když sem šla domů, skočila jsem ještě do Sklepa - furt nic. Ten Hynek je děsnej parchant, když já z něj fakt nemůžu. Ale mám ze sebe radost, že už se kuli němu moc netrápím.

sobota 29.9.2001
Tak teď sem zas na tý hnusný chatě. L. chrápe, je ještě oddělaná ze včerejška. A to se skoro nic nedělo. Přijela k nám ráno. Máma s Evinou byly skoro celej den na chatě. Tak jsme celej den prokecali. No vážně sme si toho měly po dlouhý době co říct. No a večer sme vyrazily po dlouhý "malbě" do pabu. Hrály sme kulec. Pak si s náma chtěli zahrát ještě ňáký kluci. Toho jednoho - Zdeňka znám z pabu - za tenhle tejden sem ho potkala už několikrát. Vždycky buzeroval u kulečníku, kdy už dohrajem. Tak sme se s nima začli bavit. Chtěli, abysme si k nim sedli, šli s nima Pod věž, ale nějak sme moc neměly zájem. Samozřejmě byl chvilkama zas v pabu Hynek s klukama a s Bárou - takže mě zas víceméně ignoroval. Pak sme teda šly za klukama Pod věž. Tam bylo úplně mrtvo. Tak sme s nima seděli. Ale všichni až na Honzu byli nalitý, tak se s nima pomalu ani nedalo bavit. Oni si nás dokonce už rozdělili - Honza Lindu a Zdeněk mě. Ale Pod věží si to zas proměnili. Ale Honza se choval docela slušně. Ale jinak buzerace, tak sme se vrátily zpátky do Pabu. Ale nic moc. L. byla děsně unavená. Furt chtěla jít domů spát, atd. (hihi, to se ani po těch letech moc nezměnilo) Tak sme tam ještě chvíli seděly, dívali se jak lidi hrajou kulečník, no a pak šly domů.

neděle 30.9.2001
Tak je asi jasný, že se od toho včerejška strávenýho na chatě, nedaj čekat žádný zázračný historky. Nejdřív sme s L. myslely, že bysme mohly jít za tím Petrem. Tak sme mu napsaly sms, jestli se něco děje. On za náma přijel autem, no a aby sme prej přišli, atd. Postupem času a podle sms sme zjistili, že on nemá v plánu s náma bejt někde v hospodě, protože tam se konala ňáká taneční zábava za 50,- Takže nejspíš myslel, že budem jentak sedět na hřišti. Tak na to se nám teda zdálo jako fakt dost zima a bůhví co by chtěl vůbec s náma dělat - ten úchyl jeden. Tak sme nikam nešly. Ale v chatě byl fakticky docela opruz. Tak sem jentak prozváněla seznam. I Hynka. Prozvonil mě zpátky. Zajímalo by mě, jestli ví, že sem to byla já, nebo si vážně to mý číslo vymazal. Dál sem ho neprozváněla. Za chvíli mi napsal - tak co? Já mu odpovědal - tak nic... Pak napsal - proč? Docela sem se rozmejšlela, co na to napsat a pak - nevím, co to do mě vjelo - sem odepsala: protože tě miluju. Hodně dlouho neodepisoval - ani se mu nedivim. Říkala sem si, tak teď má určitě radost - musí si říkat, že to teď se mnou půjde ještě snadnějc. Pak napsal - co děláš dneska? Napsala sem ňáký kecy o tom, že pudu brzy spát a budu na něj myslet. Ptal se co budu dělat v neděli - jestli bych nepřišla. Napsala sem, že nechci pro něj bejt další holka jen do postele. Odepsal, že tak to nemyslí a jak mě to napadlo. Já na to - že pro něj nic neznamenám a že mi tím ubližuje. Napsal - pleteš se a chtěl vědět co tedy s tou nedělí. Napsala sem, že nevím, protože nevím co mám od něj očekávat. Napsal, že záleží na mě. Ale já odepsala, že si o něm nechci dělat zbytečný iluze. Od tý doby neodepsal. Vážně nevím, co to do mě vjelo. Ale za 1) sem chtěla vědět, jak bude reagovat. Za 2) sem přišla na to, že čím víc se před ním ztrapním, tím míň ho pak ještě budu chtít vidět. Ale stejnak by mi zajímalo, jestli ví, že sem to psala já. Nebo si myslí, že to byl někdo jinej. Anebo mu je úplně jedno, kdo to psal! Páni, skoro by mě přesvědčil, že vůbec není děvkař a je věrnej typ co má vždycky jen jednu holku. Ještě že můj mozek ještě pořád uvažuje reálně. Ale jinak sem už docela ztracená.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 21. listopadu 2014 v 11:54 | Reagovat

Já tak hrozně ráda čtu ty tvé teenagerské kratochvíle. To byly, panečku, časy! Ten Hynek mi stále leze na nervy, jen o něm čtu. Ty jsi ho ale milovala. No, proti gustu žádný dišputát.
Je výborné, že stále ty zápisky máš. ☼☼☼

2 un. un. | Web | 21. listopadu 2014 v 18:19 | Reagovat

Tyhle zápisky jsou úplně skvělý! :)

3 stuprum stuprum | Web | 23. listopadu 2014 v 3:22 | Reagovat

Dát si špeka neublíží. Jen si nesmíš každých dvacet minut. :)

4 bludickka bludickka | 24. listopadu 2014 v 13:06 | Reagovat

[1]: Já zbožňuju tu uvolněnost a energii, kterou z těch zápisků čerpám. Dneska už bych o Hynka nestála, ani kdyby byl ze zlata :)

[3]: Na to špekové období došlo a myslím, že tráva není pro každého, pro mě určitě ne. Já nedám dopustit na alkohol. Ale taky to chce opatrně s dávkováním.

5 Bev Bev | Web | 26. listopadu 2014 v 10:44 | Reagovat

Kulečník jsem nikdy nehrála, ale o víkendu jsem podruhé v životě byla na bowlingu, promiň jestli jsem to napsala blbě, nechce se mi to hledat, prostě srážet kuželky. Docela mě to bavilo, ale po třetím pivku jsem ztratila orientaci a šlo to všechno šejdrem. O ránu, kdy jsem šla v šest ráno uklízet do penzionu, bych snad raději pomlčela, když jsem se předklonila, měla jsem pocit, že mi vypadnou oči.:D Ale jináč príma zábava i čtení. Vrátím se zítra, teď musím vařit. Dnes bude pizza z kynutého těsta. :)

6 bludickka bludickka | E-mail | Web | 1. prosince 2014 v 9:02 | Reagovat

[5]:Ještěže při předklonu padaly jen oči :D Mně přijde bowlingová koule hrozně těžká :) I ta nejlehčí. Sotva jí hodím. Kutálí se celou věčnost, než dojede na druhou stranu. A ne že by třeba něco srazila :D

7 Bev Bev | E-mail | Web | 5. prosince 2014 v 7:17 | Reagovat

[6]::D Je to tak, i mně kolikrát jen vypadla z ruk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama