Starý deník 24.2.2002

11. dubna 2015 v 18:54 |  Ze starých deníků
neděle 24.2.2002
Tak už je tu zas neděle. Můj "oblíbený" a psací den. Příští tejden by k nám prej měla přije L. - ve čtvrtek večer. No, nejsem z toho nijak zvlášť nadšená - upřímně. Teda poté, co sem se to dozvěděla sem si říkala, že jí ani vidět nechci. Ale jak se mi to rozleželo, tak se pomalu začínám těšit. I když nic moc to těšení není - zdaleka ne takový jako dřív. No, třeba do toho ještě přídu.
Ty Prcičky ve čtvrtek byli skvělý. Jo, abych nezapomněla. Máma přijela s E. až bůhví kdy a ještě sebou přivezla svýho "milovanýho" Toníka a Vlastu. Byli u nás, ještě když sem přišla z kina. Pak sem usnula, tak nemám ponětí, kdy vůbec odešli. Jo a psal mi sms ňákej "Bohouš" - tak se představil - a že prej ho vzrušuje ten můj kroužek ve rtu a že sem celá roztomilá a takový kecy - a že se prej občas vídáme pod věží. Chtěl abych mu odepsala, já se ho ptala, jestli se fakt menuje Bohouš a odkud má mý číslo. Ale už se neozval. Tak se asi nic nedovím.

V pátek zas přijela máma i s Tondou a Vlastou. Je tak troufalá, že nestačím zírat. Je s nima snad furt. Tonda přines flašku, tak sem do sebe nakopala pár skleniček - prostě sem musela. Nebyla sem ožralá, ale měla sem docela náladičku. Pak sem překecala Tondu - jo, je mu 21!!! - aby mě odvez k pabu. No, a tam sem se měla sejít s Káťou a Šári. Šli sme hned na Střelu, na toho Kryštofa. Docela dlouho sme tam museli čekat, ale já se cejtila supr, tak mi skoro nic nevadilo. Byla tam i Aneta se svým bráchou. A dokonce sme se skamarádily - teda hlavně já - se dvěma holkama - Luckou a Zuzkou - Zuzka je ségra Andrey, jak chodila s Karlem. A všechny společně sme se dostali do 1. řady. Jo, byl to fajn koncert. Užila sem si to tisíckrát líp než Dědu Mládka, protože sem celou dobu tancovala - nebo se aspoň pohybovala :-), ale hlavně ječela s ostatníma. A nebyla sem taková "uťáplá" :-) jako na tom Mládkovi. Sice holky si s Richardem i podali ruce a i se od nich napil (hmm, to je velká výhra :D ) a já totál nic, ale jinak úplná pohodička. Akorát mi naštvalo, když sem se dozvěděla, že potom co sme odtamtud odešli se "Kryštofáci" vrátili a normálně tam byli až do rána - asi! Tak sem byla naštvaná, že sme tam nezůstali. Snad příště! Šly jsme totiž pod věž za Evčou V. a Dádou. Jenže nemohla sem si pomoct a děsně mi to tam prudilo, tak sme nakonec všichni - ještě s Káti bráchou šli do Kele. Tam se mi ta nálada zas zlepšila, taky byla sranda, že se tam vyskytnul jeden starší chlap, kterej za mnou přišel a vyptával se mi na jméno, školu... atd.. prej myslel, že bych mohla dělat průvodkyni Němcům! (Bože já jsem snad magnet na úchyláky, ne?)
Jenže tam byl taky jeden dost zlitej chlápek - určitě ho odněkud znam - a ten si furt vyskakoval na Davida. Šla sem za ním, abych se ho zeptala, co mu je, ale odmítal se se mnou bavit. Jeden jeho známej mi slíbil, že toho kripla bude držet na uzdě, aby nedělal problémy. Jen mu to dlouho nevydrželo! Pak si chtěl dát s Davidem páku, tak odešli k jiným stolu, ale Evina začla brečet - prostě měla o něj strach - no vždyť jí znam, jak je citlivá. Tak sem šla za Dádou, aby se k ní vrátil, pak mi Káťa pomohla ho přesvědčit. Akorát že ten debil byl strašně nasranej. Zkoušela sem do něj nahustit, aby si dal páku se mnou a nechal Dádu napokoji. Nejdřív to vypadalo, že jo, ale pak nic. Pak sme my 3 chtěli radši odejít. Jenže ten debil hned za náma. Naštěstí ho ňáký chlápci zadrželi. Evina z toho byla fakt hotová. No upřímně, já když sem se snažila bavit s tím magorem, jednu chvíli sem myslela, že mi fakt jednu vytne. Byl děsně agresivní. I způsob jakým se choval ke svý přítelkyni! Vlastně můžu bejt ráda, že sem nepřišla k úrazu :-) Jenže musela sem se aspoň pokusit Davida zastat!
V sobotu sme byli s Káťou zas v Kele. Než pro nás přišla Evča. "Náhodou" tam přišli i Honzovo kámoši a pak i on. Jen sme se pozdravili, a to bylo všechno. Byla sem z toho docela zklamaná, ale nijak hrozný to zas nebylo. Pak sme šly tradičně pod věž. A narovinu - zas mi to tam sralo. Najednou mi začlo připadat, že všechno stojí za hovno - tam... prostě furt to samý a že se opravdově dokážu bavit jen když jsem mimo. Ale věděla sem, že je to jen chvilkovej pocit. Martin - voják, tam nepřišel, mluvila sem s Patrikem a on mi řek, že Martin má zas ňákýho průsera. Pak sme spolu ještě kecali, ale nic zajímavýho, jen takový ty jeho kecy o sexu, atd. Káťa musela brzy domů, přišel pro ní brácha. Já furt čekala, že by moh přijít Honza, protože sem se rozhodla, že se ho zeptám na tu kazetu, ale pomalu už sem v to nedoufala. Slíbila sem Evi, že s ní odejdu v 1. Ještě sem taky kecala s Králíkem, a na rozloučenou sme se zase hezky obejmuli - no to se mi líbííí :-)) až sme na sobě na chvíli leželi :-))
Honza se tam vážně objevil. Řek mi, že tu kazetu nepřines. Pak se urazil kuli tomu, že pudu brzy domů, přestože tam on je. Pak mi řek, že se těšil, že tam bude se mnou. Tak sem nakonec doprovodila Evču k Penny a vrátila se za ním. Seznámil mě ještě s pár lidma - např. jeho mistrem - u kterých sme seděli. Líbali sme se, prostě sme byli spolu a mě s ním bylo hezky. Jenže on prostě nechtěl chápat, že musím přijít domů včas. Stejnak sem s ním byla co nejdýl to šlo. Pak byl zas naštvanej! Chtěl, abych s ním zůstala až do rána - já taky chtěla. Ale poslední dobou sem to s příchodama dost nedodržovala a nechci mít průsera, ještě v týdle rodinný krizi. Tak to skončilo tak že on mi několikrát naštvaně řek čau a já se otočila a odešla. Předtím sem mu řekla, aby mi tu kazetu přines příští tejden. Řek, že neví, protože bude muset brzo domů. Fakt mě štve, nevím, proč to nechápe. Jo, ten mistr - Roman se nás ptal, jestli spolu chodíme a Honza řek, že neví. No, já taky nevím vůbec nic. Ale ono se to ňák vyřeší! Když sem šla domů, tak sem u Sklepa potkala zas Vaška, ještě se dvěma klukama - jeden je z VOŠky. Vašek se po mně hned vrhal a nabízel mi, jestli nechci ještě jít s nima. To bych ráda, ale nemohla sem. Ten VOŠák, jméno mi ňák uniklo, bydlí jako babička, tak sme šli až ke Dvoru spolu. Docela sme pokecali - tak.. o kravinách, ale stejnak. To bych nikdy nečekala. Jo, nedá mi ještě, abych se nezmínila o těch pozitivních věcech, co sem za poslední 3 dny slyšela - na můj účet - kupodivu! :-) Tak prozačátek Káťa mi říkala, že si s Renčou myslej, že hezky tancuju! Což mi příde spíš jako vtip, protože většinou moje "tancování" mívá opačnej ohlas. Jo, i Patrik mi řek, že sem fakt jednička! Co se to s těma lidma děje? Když sme byli v tom Kele, tak šel jeden chlap - bohužel už dost starej - kolem nás, zastavil se, podíval se na mě a říkal: Si hezká! A zas odešel. No jo samý vtipný zážitky :-)) No a na závěr: jedna ženská - barmanka - znám jí od pohledu - za mnou pod věží přišla a že prej se líbím tomu nejhezčímu klukovi z diskotéky. Jenže já bohužel nevěděla o koho de. Prej mu je skoro 30, je prachatej a prej jí říkal, že musí odejít, že sem ho prostě zaujala, a že mi určitě bude tak 13, a že by to nemělo cenu. Když sem jí řekla, že mi je 16, tak jen řekla: Kdyby to věděl...! (učůrávám smíchy :D ) I Evina říkala, že byl fakt hezkej. No a já si ho nevšimla, já mám snad oči jen pro Honzu :-) Ale všechny tydle věci mě povzbudili. Ty joo! Oni si taky ještě ňáký lidi na světě - KROMĚ MĚ - o mě myslí, že sem dobrá? Asi začnu věřit na zázraky :-) I když je fakt, že se ještě pořád setkávám se spoustou těch hnusnejch drbání, a tak. Tak nevím, ale dobrej pocit z toho stejnak mít můžu.
No a když sem tak u těch dobrejch pocitů, nemam minimální touhu mluvit o rodině. Snad bych jen dodala, že sem zaslechla, že táta dá mámě zas další šanci. Bože ne, přece nemůže bejt tak naivní! Aby si myslel že ona se změní - dyť je to k smíchu - nebo spíš k pláči. Nikdo mi nic neřek, Tak nevím - jak to mezi nima teď je - odmítaj se o tom bavit přede mnou. A já teď - v celkem slušným rozpoložení si polemizováním o tom nebudu kazit náladu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | 12. dubna 2015 v 0:48 | Reagovat

Jojo, s pákou otravují největší ožralové dycky. :D

2 paralelnisvet paralelnisvet | E-mail | 12. dubna 2015 v 11:34 | Reagovat

Nevtipnější je, že takový ty holky co drbou a pomlouvaj a nenáviděj....z toho nikdy nevyrostou. To by prostě nebyla "ta Káťa, co tě nenávidí", jen proto, že přítel její "nejky" (asi?) je můj kamarád. Tak mě holky spolu nenávidí. Směšný. A jako je to jedno, viď, ale člověk by čekal, že to tak nějak základkou odplave...Asi ne! :D

3 Beatricia Beatricia | Web | 12. dubna 2015 v 11:48 | Reagovat

Se zpětnou platností obdivuji tvou odvahu, že jsi vyzvala na "páku" toho, jak říkáš, debila. To by bylo fakt zajímavé. Něžná dívka drtí ruku opilého chlapa. No, je to aspoň úsměvná vzpomínka. ☼☼☼

4 Sugr Sugr | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 18:38 | Reagovat

Ožrali/y/ nemám ráda, ty si ale poradíš s každým chlapem,jak tak čtu!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama