Starý deník 25.2.2002 - 27.2.2002

20. dubna 2015 v 12:26 |  Ze starých deníků
pondělí 25.2.2002
Tak kupodivu sem se tentokrát dostala k psaní hned 2 dny za sebou. Musím se totiž trochu rozepsat a vykecat. Byla sem dneska docela hustá! Ale abych začla popořadě. Měla sem jít po škole k dědovi, kuli počítači. Jenže skončili sme o hoďku dřív, tak sme šly s A. mrknout na trh. Potkaly sme tam i Králíka. Oni dva se znaj s jedním klukem, co tam dělá - Zdeňkem. Tak sme tam byli s nima. Pak A. "ujela" trojka, tak sem napsala, že k dědovi už nepřídu.

Pak odešel Králík a my tam zůstaly - pomáhaly sme Zdeňkovi nabízet a takový kravinky. Byla to sranda. Zdeněk nám furt nabízel, že někam zajdem, a tak. Pak si A. nechala ujet i pětku a já napsala domů, že přídu pozdějc. Tak sme seděli všichni tři u něj v autě a kecali, a tak. Jenže A. potřebovala už domů, tak jí Zdeněk odvez - teda i se mnou - Nazpátek sme jeli sami a pak sme se zastavili na parkovišti u pivovaru a jentak kecali. Teda postupně naše témata začli přiostřovat. Bavili sme se i o A. - trochu, bylo jasný, že se mu líbí. A taky sme se bavili o sexu, tak kolem a kolem. Dost na mě vyzvídal - jestli jsem panna, a tak. Mluvila sem s ním hodně narovinu. Pak začal mít takový narážky, jestli bych se mohla vyspat s klukem, kterýho znám pár hodin. Ale v pohodě. (Prej v pohodě. Závidím si tu lehkovážnost. Že jsem se nebála.) Prostě sme se jentak bavili. On třeba říkal, že v sexu zkusil skoro všechno.. no a podobný debaty. Řek, že musí chvátat domů, no tak mi odvez před barák. No, asi je jasný, že sme mezi sebou měli furt takový narážky typu, že zajedem do lesíčka a jaktože se na mě ještě nevrhnul, a tak to pokračovalo, až sme se nějak vyhecovali k tomu, že sem se o něj opírala, on mě hladil na prsou, a tak, ale víc sem mu nedovolila. A ani sme se nelíbali. Pak chtěl, abysme někam popojeli... - no je to asi jasný - ale odmítla sem. Ty krásko! Musim se opakovat, ale sem fakt hustá.. to by mě div ani nenapadlo - no, tak to kecám :-) Ptal se, už i předtím - jestli s A. v pondělí zas přídem. Ale děsně se mi líbilo, že byl docela upřímnej. Pak mi narovinu řek, že neví, co si má o tomhle - co mezi náma bylo - myslet. Ale jo, ty jo - byl to docela odvaz - a to sem si o něm dle prvního pohledu myslela, že bude mírnější. No zdání klame. Docela se mi i něčím líbil. (asi to bylo tím, že jsem tenkrát letěla na samý blbečky). A ještě pak jak říkal, že příští tejden A. zas odvezem a my... tý brďo :-) Jinak sme se jaksi "domluvili", že se o tom nikde rozhovořovat nebudu. Doufám, že on taky ne. Hlavně doufám, že ne Králikovi - aby se to nedoneslo k Honzovi.
Psala sem si s tátou, takže vím, že máma po něm chtěla, aby jí dal poslední šanci. On se ještě nerozhod, ale přemejšlí o tom. Vsadim se, že řekne jo. Je fakt vyhrabanej, copak je tak strašně naivní, dyť je to holej nesmysl. Máma je teď zas v tahu - a pak že se změní. Prej jela odvézt "kluky" do Plzně. A to je ještě E. parádně nachcípaná a na dnešek vůbec nespala. Už mi fakt prudí. Už jí nepřeju žádnou šanci, ani jí nevěřím. Je toho na mě už fakt dost.
Mimochodem potkaly sme dneska na městě Honzu. Téměř si nás nevšimnul. A. ho pozdravila, tak jí odpověděl, jinak naprostá ignorace. Nevím proč, ale A. o něm furt tvrdí, že je to děsnej zmetek.. tak nevím proč, možná se jí pokoušel balit... těžko říct! Docela mě sere. Každopádně si říkám, že až ho o víkendu uvidím, měla bych si s ním narovinu promluvit, co je mezi náma - ať už je v tom jasno. A pak můžu třeba v pondělí jet se Zdeňkem do lesíčka :-D No dyť mi tvrdil, že sex patří mezi nejlepší věci na světě, tak bych to mohla už konečně prubnout :-))))

středa 27.2.2002
No, neděje se nic novýho a asi už se budu po stopadesátý opakovat, ale nic jinýho mi nezbejvá. Máma už mi fakt sere. V to pondělí vůbec nevím, kdy přijela - tvrdila, že tam nakonec nejeli a přijela před dvanáctou, ale nevim. No, v úterý sem pak šla po x letech zas na plavání. Máma pro mě v klídku přijela i s Vlastou a Tondou. Pak byli eště u nás. Pomáhala sem Tondovi přeložit něco kuli mobilu. Nejsem si jistá, ale myslím, že pak už odjeli. No a dneska k nám Tonda přišel ještě předtím, než sem vstala. Taky že sem ráno zameškala jednu hodinu. Ňák sem se zasekla doma :-( :-)
Bavila sem se s Tondou, ale ňák mi to nedocvaklo, no jo, bylo to chvíli po probuzení. Říkal něco o tom, že se mu ztratil Vlasta i s věcma a prachama, pak něco o policajtech a o tom, jak se zná s našima sousedama. Fakt sem ho moc nepochopila. Potom někdo volal, ale když sem to zvedla, zavěsil. Pak to zvedla máma a bavila se s ňákým chlapem, jako o tom, kdy se sejdou... blbě sem slyšela, ale podle všeho to byl asi Simon. Pak sem Tondovi psala smsku - on diktoval, bylo tam něco o tom - v závěru - že Simon zas otravuje mámu a že určitě ví - ten pro koho to bylo - co roznáší po městě. Ten dotyčnej to možná ví, ale já nevím totálně nic! Jak taky, když mi nikdo nic neřekne!! :-( Pak se Tonda s mámou pohádali - kuli ňáký kravině a on odešel. Máma se totiž bojí, že Tonda mi něco vykecá. Je fakt úplně... Odpoledne sem byla s A. v pabu a pak sem šla k babičce. Máma psala dědovi, že přijde až v 5, protože jde s Andreou vybírat ňákej dárek. Mezitím volal Tonda, že u nás něco zapoměl a ptal se kde je máma, a říkal, že prej je máma v hospodě, ale nemám jí říkat, že mi to řek. Samozřejmě se vrátila dýl než řekla a taky to bylo na ní pěkně poznat, že chlastala. Nevím s kým tam byla, ale Tonda to nebyl. A Andrea už vůbec ne! Pak když sme přijeli tak na hodinu zas někam vypadla a mě nechala E. Prej jela na "10 minut" něco odvézt Tondovi. Už to nemůžu vydržet. Dělá si co chce a já jí v tom vůbec nemůžu bránit. Kdybych si aspoň mohla najít spojence v Tondovi, ale pochybuju, že by stál furt při mě. Todle nemá cenu. Už se ani nesnaží chovat nenápadně. Prej že se změní. Hahahaha :-((( Jestli jí táta dá ještě šanci, tak u mě ztratil poslední zbytky úcty. Už se blíží konec tejdne, takže snad budu mít možnost přijít na jiný myšlenky. Zejtra přijede L. Jenže Káťa má zaracha a Evina jede pryč. Bojim se, že s L. bude nuda a taky že si nebudem rozumět. Že budem na dýze sedět - ona ani nebude chtít tancovat a bude furt naříkat, že je unavená a chce jít domů. Jestli jo, hodim si provaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vivi Vivi | Web | 20. dubna 2015 v 17:02 | Reagovat

S tým chlapom to boolo zaujimavé ale úplne typické....teda typické- myslím to tak, že u chlapov to tak chodí. Určite bol rád, ale aj smutný že sa nič viac nedialo...
S mamou to je oničom...klamala, chlastala...občas si spomeniem na seba a vážne mi to "nenápadne" pripomína seba...takisto som sa spávala až mi je z toho zle a  hanbím sa zato.

2 Sugr Sugr | E-mail | Web | 20. dubna 2015 v 18:47 | Reagovat

Ta máma ale zlobí, snad jí to přejde? Ještě, že máš kolem sebe tolik kámošů a kámošek, ba i dědu...:-)

3 Beatricia Beatricia | Web | 20. dubna 2015 v 19:11 | Reagovat

Pestrý koloběh jmen a osob a míst. Já tě také obdivuji za tu odvahu (nazýváš to lehkovážností), že ses nebála v tom autě. Ale čistému je vše čisté. ☼☼☼

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama