Starý deník 2.4.2002

12. září 2015 v 11:01 |  Bejvávalo, bejvávalo, bejvávalo... (dobře?)
úterý 2.4.2002
Tak ty taneční byly celkem v pohodě. Jasně že to nebyl vrchol zábavy, ale celkem to šlo. No a v sobotu ráno přijela L. Bylo to perfektní. Teda byly chvíle kdy sem zas měla ty svý depky, ale jinak pohodička. V sobotu odpoledne sme byly chvíli s Káťou u nás a pak sami v čajovně. Daly sme si "Tropickou bouři", arašídy v karobu a bylo to supr. Vyprávěla sem L., co se stalo za tu dobu, co sme se neviděly. Teda hlavně o mámě a o Davidovi. Myslím, že se mnou cítila. Je to skvělej pocit. Když tě má někdo rád a ty jeho taky. A je skvělý, když si to ty lidi dokážou říct. Jo a mě to hodně podpoří - řekla sem si to už se všema - L., Káťou, Evíškem a Luckou.

Ale zpátky, z čajovny sme šly do pabu, přišla tam i Káťa. Zas sme byly ve večerce, koupili sme krabici vína - a jelikož to bylo pitý po brčku, měla sem docela náladičku. I když to nebylo zas tak žhavý. Chvilku sme byly pod věží, ale byla tam totál nuda. Akorát tam byli ňáký svatebčani - ženich pěkně zlitej, tak sme mu přály hezký manželství a každá sme dostali pusinku - no byl fakt hezkej. No a pak sme už byly jen v pabu, bylo to dobrý. Hráli sme kulec a tak. Jo předtím tam byl Včelda, ale zas s kámošema a pak odešli. Ještě se tam pak byl jednou vrátit sám, chtěla sem za ním jít, ale nestihla sem to. Jinak tam byl ten Michal, jak sem se s nim seznámila přes A. Chtěl, abych šla k němu na ňákej mejdan. Jasně, že sem z toho byla úplně odvařená :) :) Jo a taky se ke mně zas začal znát Tomášek - parchant jeden - hned mi bylo jasný že po mně bude něco chtít. Furt za mnou lez a vrcholem bylo, že se mi začal vyptávat, jestli se můžu s tou sešívanou pusou líbat. Odmítla sem to. On se 2x pokoušel, pak mu to docvaklo a odešel. Já sem na sebe taaak hrdá! Já sem mu odolala! - No nevím, kdyby na jeho místě byl třeba takovej Hynek. Ale i Tomáš je úspěch. Tenkrát sem se zapřísáhla, že už na mě ani nešáhne, ale stejnak líbal hezky a to všechno sem si uvědomovala a i když sem byla v náladě, tak sem to zvládla. No, dost chválení! :)
A taky sem potkávala starý známý. Petr slavil 24. narozky, tak mi pozval na panáka a taky si s náma jednou zahrál kulec. A taky sem mluvila s Dušanem - prej teď bydlí v Praze a dělá s motorkama, a taky s Ríšou. Musím se smát, když si vzpomenu, co sem si myslela o Ríšovi, když sem ho prvně viděla. A co si myslím teď.. vůbec to nesouvisí. Dřív sem myslela, že je to ňákej sociál, teď si myslím, že je absolutně v pohodě. To samý Dušan - akorát na něj sem měla už dřív lepší názor. Jo, prostě to bylo supr, konečně pokecat se starejma známejma lidičkama. Pak mě tam ještě začal obdivovat ňákej kluk - chlápek - vypadal taky na motorkáře - jak prej hraju kulec. Až sem si začínala připadat jak ňáká star, všichni se se mnou bavili a usmívali se na mě. Prostě absolutně pohodovej večer.
Neděle až tak skvělá nebyla, ale pak se to rozjelo. Zezačátku sem měla hrozný depky, pak sem chtěla do večerky, ale nikdo nešel, pak se mi povedlo překecat holky a hned mi bylo líp. Ještě předtím byl v pabu Včelda - a tentokrát sám, ale já za ním nedokázala jít, navíc on mi ani nepozdravil. Nevím, co to má bejt. Pak za ním přišel Caryk a ještě se 2 holkama odešli. My když sme přišly z večerky, tak sme byli celej večer v pabu - teda chvíli sme byly i s Evinou a Davidem. Pak tam byl opět Včelda, ale tentokrát s kámošema a s těma dvěma - tuším Michala a Tereza. No a jeden jeho kámoš si mě začal všímat - už si mi trochu všímal den předtím - tak sem se s ním nějak začla bavit a pak chtěl abych si k nim přisedla. Ta Tereza z toho byla nasraná - kluci říkali, že prej mě nesnáší. - Nevím proč - a oni taky ne. Docela sem se pak bavila se všema - teda hlavně s tím, kterej mě tam přived - Márty. Až na Včeldu - tvářil se tak všelijak a spolu sme se prostě nebavili. Navíc asi po čtvrt hodině řek, že musí domů, nebo tak něco. Vůbec nevím co s tím, vždyť tu neděli - a i sobotu - sme si rozuměli, tak co má bejt. Já fakt nevím, co si o něm mám myslet!
Pak odešly i ty dvě a přišla si k nám sednout i Káťa s L. No, pak sme taky hrály kulec, i hráli :-) Pak mi řek Márty, abych šla s ním a s Ondrou na špeka. Chtělo se mi, tak sme šli k němu do auta. Říkala sem si, že si musím dávat bacha, abych nedopadla jako můj drahý bratránek Pavel na oslavě. Jo, šlukovala sem, i když ne nijak silně. Ale ňák zhuleně nebo něco sem si nepřišla. Jen líp než předtím - ještě o něco. Pak sme se vrátili do pábku a byli sme dlouho u automatů. Péťa tam zatím docela balil L. My pak bohužel musely domů. Márty s Ondrou šli kousek s náma - ke Sklepu a Péťa ke kulturáku. L. mu dala číslo na Fišera, aby se jí moh ozvat - tak sem zvědavá. Mně Márty volal ještě než sme došli domů a jestli prej vážně musím domů, že má ještě doma ňáký hulení, a tak. Pak se ptal co dělám v pondělí. A taky sme si volali, když sme seděli vedle sebe v pabu. Bylo to silně hustý!! No, L. musela bohužel v pondělí zas odjet. Teď sem popsala víkend celkem detailně, takže už nemám sil. Jen, že mi Márty hned v pondělí psal, že je v pabu a pak taky, že sehnal hulení a jestli nechci ochutnat. Slíbila sem, že jindy. Tak si říkám, že bych nerada, aby mě začal balit, je skvělý se s nim skámošit - je to dobrej kluk - aspoň zatím :-)) ale ještě mi to nedocvaklo s tím Včeldou. A taky mi teď furt píše smsky Martin - ten voják - on by mě ještě furt asi chtěl. To je blázen. Kéž by se takhle chtěl o mě zajímat někdo jinej......!!!!!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 13. září 2015 v 4:27 | Reagovat

Též bych Té tiše obdivoval, jak pěkně hraješ kulec. :) Teda aspoň si to myslím. Ty jsi teď starší, ale kluci se nemění.

2 pavel pavel | Web | 13. září 2015 v 7:31 | Reagovat

To tak chodí, že je to ten nepravej. :D

3 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 13. září 2015 v 8:00 | Reagovat

Ahoj Bludičko! :-) Tak jsem se po stráááášně dlouhé době dokopala k tobě na blog :-)
Jo deníčky.. někdy je sranda si číst, co člověk psal před rokem, natož před tolika lety... :-) Taky jsem si psala a píšu deníček, ale takový kydy, co jsem řešila v roce 2002, to nemůžu nikde zveřejnit, to nemůžu nikomu udělat to číst.. :-) :D :)

4 bludickka bludickka | 15. září 2015 v 11:54 | Reagovat

[1]: Kluci se nemění :) Jen já hraju kulečník jednou za rok :)

[3]: Zkus jeden náhodný vzorek pro pobavení :)

5 Sugr Sugr | E-mail | Web | 16. září 2015 v 18:30 | Reagovat

Hm..., tady se někdo vznáší na mráčku zamilovanosti!? :-) Bludičko co jsi si to dala do toho obrázku co máš ve svých komentářích u tvého jména? Nemohu to nějak rozpoznat?

6 Sugr Sugr | E-mail | 16. září 2015 v 18:32 | Reagovat

Aha - stačilo kliknout a ono se mi to otevřelo v tvém profilu - tak sorry - vidím, že to jsi ty /?/ zezadu. Tedy to si myslím... :-))

7 bludickka bludickka | 22. září 2015 v 14:55 | Reagovat

[6]: Ano, máš pravdu, jsem to já zezadu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama