Starý deník 8.4.2002

19. září 2015 v 9:01 |  Ze starých deníků
pondělí 8.4.2002
Myslím, že teď zase hustě nestíhám. Vždycky se nashromáždí tolik keců, že nevím co dřív. Začnu asi čtvrtkem. Jen ňáký ty věci co mi přídou důležitý :) Odpoledne mi psal Tonda, jestli bych nešla před barák. Potřeboval si dobít mobila. Chvilku sem s ním kecala, pak šel k nám. Měl hlad, tak mu máma dělala toasty. Byl pěkně zhulenej. Taky kecal něco o tom, že ho hledaj poldové.. ale víc mi neřek. Pak kecali s mámou v kuchyni, tak sem nic neslyšela. Moc dlouho se tu nezdržel, ale pak jel pryč a máma s ním. Říkala jen naskok, ale v závěru sem jí za 45 minut musela volat, aby koukala přijít. No a v noci samozřejmě zas vypadla pryč. Nic nevím, protože sem chrápala. Zase furt odcházela a přicházela, jako to poslední dobou dělá. A taky vím, že tu chvíli byla s Tondou. Slyšela sem, jak se bavili, ale byla sem tak mrtvá, že sem víc vnímat nemohla a chrápala dál.

V pátek dopoledne sem musela na ORL - na vyndavání stehů. Aspoň sem se trochu ulila ze školy... Mluvila sem s Kocumem, už mi byl "sympatičtější" ? :) Akorát říkal, že doufá, že už si to do tý pusy víckrát nenechám a mně to nedalo a řekla sem, že v blízký době ne. Což ho rozčílilo a říkal, že nikdy, nikdy, nikdy... Prej ta tkáň je strašně citlivá, už by z toho mohly bejt vážný problémy... rakovina rtu, a tak (jak se mě snažili zase zastrašovat hajzlíci doktorský). Slíbila sem, že si to už neudělám. Ale stejnak je to hrozný. Já se z toho ještě nezpamatovala. Furt na to myslim a děsně moc mi ten můj milovanej kroužek chybí. A navíc sem se teď dozvěděla, že jedna holka od nás z prváku si to chce nechat taky tak propíchnout. Jen to ne, už takhle mi to pěkně užírá.
Ale perfektní bylo, že sem se v tý čekárně seznámila s jednou holkou - myslím, že se jmenuje Klára, je o rok starší, z Borov a dělá ekonomku v Plzni. Docela sme si pokecaly. Ale bylo to perfektní. Je to pro mě prostě neuvěřitelnej pocit, když se se mnou ňáká holka začne bavit a hned mě neodsuzuje. Na to vůbec nejsem zvyklá. Většinou mě všichni posílaj do prdele, aniž by se mnou ztratili slovo. No nic!
Pátek už je dávno, takže už si na ten večer až tak přesně nevzpomínám. Byly sme s Kačenkou zas ve večerce :-)), no a pak sme zakotvily v pabu a hrály kulec. Vím jen že Márty tam nebyl a Péťa jo - s nějakou holkou - o tom až později - a taky tam byly ty dvě čúzy Michala a Tereza. Protože seděly kousek od nás, tak měly furt kecy, abysme byly potichu, že je nezajímaj naše problémy... Prostě krávy.
Pak mám docela slušnej výpadek. Jo, tušim že sme hráli kulec s ňákýma klukama a pak sme seděly na tom gauči vzadu s ňákýma lidma, vůbec nevím, kdo to byl - ba jo, Dvořák, určitě Včelda, pak jedno "individuum" :), co mi tvrdilo, že ten klíč co nosím na krku je od jeho bytu... ale stejnak nechápu jak sme se tam dostaly. No neva, pak sem se nejspíš ňák víc začla bavit s Včeldou. Protože pak řek, že pude kousek se mnou doprovodit Káťu. Dopadlo to tak, že sme jí doprovodili až k baráku. Včelda byl docela slušně nalitej, já jen mírně mimo. Cestou zpátky se mi zeptal, jestli mi může položit ruku kolem pasu. Dovolila sem mu to, po ňáký době sme se začli líbat - pak mě odved někam na lomeček na nějakou lavičku. Teď si říkám, že sem měla asi trvat na tom, že se vrátíme do pabu. Na tý lavičce sme byli asi hodinu. Cucali sme se, on se mi pak pokoušel dostat do kalhotek - neúspěšně :) Po mně chtěl, abych mu to dělala. To sem mu splnila... i když nevím, nevím, jak byl spokojenej :) Jednu chvíli si pomáhal i sám, tak těžko říct - ale to nic. Pak sme došli k němu před barák, řekli sme si ahoj, dali si pusu a bye. Já chvátala domů, protože už bylo dost hodin. Měla sem strašně blbej pocit. Jako by to nebyl ten Včelda, kterýho jsem ještě donedávna chtěla. Jen normální obyčejnej kluk - stejnej jako ostatní. Ani jsem ho nechtěla v sobotu vidět. Ale to se mi nesplnilo. Dokonce jsme chvíli seděli u jednoho stolu, ale já ho ignorovala, nemohla sem se mu ani podívat do očí - měla sem z toho blbej pocit.
Ale jinak v sobotu odjeli naši někam - asi do Jablonce - vybrat auto. Já byla doma sama. Odpoledne sem slíbila Kátě, že s ní pojedu za Vaškem. Chtěla, aby jí vrátil ty 3000 co jí dluží. Nejdřív sme chtěly jet vlakem, ale jel moc brzy a byl moc drahej. Tak sme se rozhodly jít na stopa. Jo, drahý rodičové jestli si to teď čtete, tak se třeba zblázněte.. divíte se, že vám nic neřeknu, když nemáte ani trochu hrdosti, abyste respektovali mý soukromí! Jenže nám nikdo nezastavil. Pak nás napadlo, že bych třeba mohla napsat Tondovi, jestli by nás tam nehodil. On neměl čas, vez ňáký dvě holky do bordelu, ale sehnal nám ňákou svou kámošku, co nás tam svezla. Nejdřív sme šly za Milanem. Ten samozřejmě chrápal, takže byl trochu překvapenej. Měl dojít pro Vaška a sejít se s náma v Kellybaru, ale přišel tam sám, Vašek prej ty prachy nemá a nechtěl tam jít. Tak sme chvilku poseděly a pokecali a pak sme my 2 zašly k Vaškovi domů. On se s náma odmítal bavit, prej mu je blbě, ani se neukázal mezi dveřma, prachy prej nemá, protože nemaká, až příští měsíc. Nejdřív sme mluvili s Michalem - jeho bráchou. A pak s jeho mámou, která ty prachy slíbila na příští měsíc. Tonda nám slíbil, že pro nás přijede. A taky se chtěl zastavit u Vaška doma. Vašel byl schovanej. Tak tam Tonda hustil něco do jeho mámy. Najednu stranu to byla docela prdel. Už tam na ně i vytahoval policajty - jako kdyby nehledali jeho!! Prostě nakonec mu slíbili, že si Káťa pro ty prachy může 14. přijet - což je v neděli. Teda on je k tomu donutil. Pak nás odvez ke Kátě. Je to fakt hustej člověk. Co on toho stíhá. Celou tu dobu zuřivě :) rozesílal sms, volal, jel jako cvok.
Ale pokračování až příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 19. září 2015 v 15:48 | Reagovat

Kluci se nemění a ty už vůbec ne. :)

2 paralelnisvet paralelnisvet | E-mail | 21. září 2015 v 12:33 | Reagovat

Drsnej týpek ten Tonda. Přijde v pokračování v čem jel? :D

3 bludickka bludickka | 22. září 2015 v 14:44 | Reagovat

[2]: Jj, o Tondovi se v pokračování ještě mnohé dozvíš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama