Starý deník 14.4.2002

4. října 2015 v 4:10 |  Ze starých deníků
neděle 14.4.2002
V pátek po škole na mě čekali Káťa s Evinou. Prolejzali sme město, protože sme se snažili sehnat ňákou brigádu na léto, ale nevyšlo to. Všude už měli plno, takže smůla. Večer sem se měla sejít s Káťou. Evina mohla až v sobotu. Kátě se ze začátku vůbec nechtělo - a její mámě taky ne - ale pak sme se sešly. Nejdřív byla naše oblíbená večerka, a pak kašna. Tam sme probírali všechno možný. Mimo jiný taky to, že máma přijela domů až bůhví kdy, navíc pěkně nalitá. Jen mi řekla, že Fanda už u nás nebude spát a že se dal zas dohromady s tou svojí. Furt tvrdila, že je jí to jedno, ale bylo vidět, že jí to pěkně žere.

No a zrovna když sme byli u tý kašny, tak mi volal Tonda a ptal se na mámu a jestli prej je doma a že je určitě nalitá, tak aby v takovýmhle stavu nikam nejezdila. Říkala jsem, že je přece doma s E., tak by jí tu nemohla nechat. Tonda říkal, že prej už to jednou udělala. Ale vypadal, že má docela starost, chtěl, abych mu prozvonila až přídu domů a tak. Vážně vypadal docela ustaraně. Jo taky mluvil o tom, že prej to nějak zařídil aby se ta Michala vrátila k Fandovi, a tak. Máma mi o tom dneska řekla víc. No, od kašny sme šli do Mírabaru, konal se tam Defest - úplně skvělá akcička. Byla tam Stáňa s Renatou, Marunka, A. .. prostě samý známý. Děsně se mi tam líbilo, akorát tam nebylo moc prostoru k dejchání. Tak sme byli na chvíli v pabu. Už si moc nevzpomínám. Asi sme hráli kulec. Byl tam Péťa, chtěl abysme se pak ještě vrátili. V tom Mírabaru to bylo fajn. Chodilo se tam chcát na pány... :) Jo, byl tam Včelda, a pak taky Márty.. akorát sme si dali pusu. Pak mi ještě volal, když už sem byla v pabu a psal mi sms, než odjížděl domů, že jede taxíkem, jestli nechci taky, ale neslyšela sem to. V tom pábku sme pak seděly u Peťy, Martina - jinýho - Pepči Polívky... debilního Pavla... Taky sme hrály kulec, já + Peťa, K + P. Káťa s Peťou prohrála řetízek. Peťa byl zas docela hustej. Chvíli to vypadalo, že balí Káťu, pak zas mě... no síla. Pak sem chtěla, aby se mi podepsal na ruku - i s věnováním - jentak z nudy. On mi tam napsal něco jako: Ahoj pusinko, jak se vede? Jsi fakt pěkná holka. Já nemít Lucku, tak.. Nevím co mělo následovat !?! :) Chtěl, abych si to přečetla hned, ale já nechtěla. Trval na svým, ale já taky. Teda jasně já to četla hned, jenže sem nevěděla, jak on si přeje, abych na to zareagovala.. no nic :)
On pak brzy odešel domů. Tak sme s Káťou chvíli seděly u holek. Káťa pak šla taky domů. Já tam chvíli kecala s bratránkem - Pavlem, když odešel, tak sem se vrátila dozadu - dívala se jak holky hrajou kulec. Pak mi kluci zavolali, ať si k nim jdu sednout, že tam zrovna ten debil Pavel není. Tak sem šla. I když on stejnak přišel, tak pak zas vypadnul a já tam zůstala. Docela to ušlo, i když ani nevím jak se většina těch kluků menuje, ale neva. Taky sem sockovala cigára, začíná mi to celkem jít - už to neberu po jednom ale pro celou partu lidí :) Pak sme všichni odešli, já měla kousek cesty společný s Martinem, tak sme šli spolu. Už ani nevim o čem sme se bavili.. určitě ňáký blbosti. U Penny sme se měli rozejít, ale on furt chtěl, abych ho šla doprovodit, ale já ne. Tak sme spolu aspoň vyšli až nahoru ke Dvoru. Furt chtěl abych šla s ním, že nechce jít sám, ale já prostě nesouhlasila. Tak sme aspoň chvíli poseděli tam. Nic zvláštního se nedělo.. jen se mi pokoušel sundat ze "stromu", na kterým sem seděla, a odtáhnout, abych šla s ním. A pak po mně házel kůru stromu a tak.. prostě vzrůšo :) Nakonec sem zdrhla domů. Už sem si jednu chvíli začínala myslet, že na mě Martin bude taky něco zkoušet. Naštěstí ne, nechtěla bych v tom mít ještě větší bordel než teď :)
Doma bylo naštěstí všechno ok, ani nevypadalo, že by se auto přemístilo - všechno bylo takový jako když sem odcházela. Jo ještě sme taky mluvily na náměstí s Králíkem, taky jeho ségrou a její kámoškou. Maruška - Králíkovo ségra - prej už asi 4 měsíce chodí s Mírou H. To mi docela překvapilo. Ale v pohodě!
V sobotu dopoledne jela máma pro tátu, takže sem musela hlídat. A taky vstávat pekelně brzo. Pak dali E. k babičce a jeli do Prahy prodat auto. Takže sem si to doma úplně skvěle užívala. Sice sem se jen neválela, ale ze začátku to bylo bezva. Měla k nám přijít Káťa a taky u nás spát, ale ňák se doma nedomluvila, takže nedorazila. Zato Eva se překonala. Byla tu asi hodinku. Vytvořila mi něco jako "oběd" - i když to tak zdaleka nevypadalo, teda spíš nechutnalo :-)))
Pak odešla, ale trvala na tom, abych večer přišla pod věž. A já měla taky ještě v plánu sejít se v 8 s Anetou. Kátě to nakonec nějak vyšlo, takže u nás mohla i spát. Ještě předtím než přišla tak se tu objevil Fanda s tou svou holkou Michalou. Přišel si pro nabíječku a ještě tu hledal něco, co měl mít v ňáký krabičce. Jasně že mi okamžitě napadlo, co to asi je. Nenašli to, tak se ptal jestli to máma nevyhodila. Pak řek, že si pro to přídou v pondělí.
Nám s Káťou ale nastala komplikace. Naši se totiž nestíhali vrátit včas. Slíbili že do půl 10. Děda nám sem přived E., takže začlo peklo. Navíc sem měla krizi z toho, že nestíháme večerku, tím pádem ani sraz s Anetou. Zkoušela sem přesvědčovat dědu, aby jí hlídal, ale nechtěl. Jenže já taky ne, ale to už nikoho nezajímalo. Pomalu a jistě nám s Káťou docházela trpělivost a ještě ke všemu, když sme jim volali, tak to ani nebrali. Prej neměli signál. Ono se jim totiž nakonec to auto prodat nepovedlo. A po cestě zpátky jim na dálnici chcíplo a museli počkat, až je někdo odtáhne. My s Káťou už měly fakt dost - úplnou depku. Naši přišli ve třičtvrtě na 11. A div mi ještě nevynadali..! Že sem byla drzá do telefonu, atd. Tak sme vypadly. Bylo to ukrutný. Obě hroznou náladu a večerka nic. Prolezli sme všechno možný... nikde nic zajímavýho. V pabu bylo pár kluků z pátku, ale ani sme s nima nemluvily. Peťa s Mártym tam nebyli. Akorát sme se pozdravili s Martinem. Pak Sklep,..atd. no nic co by stálo za napsání. Takže teď je na řadě neděle, kterou napíšu jindy, nebo mi upadne ruka.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 4. října 2015 v 15:38 | Reagovat

Ruka neupadává. :)

2 Beatricia Beatricia | Web | 5. října 2015 v 21:25 | Reagovat

Ráda čtu tvé staré deníky z doby, kdy ti bylo sladkých ...teen. Bylo to někdy hektické. ☼☼☼

3 paralelnisvet paralelnisvet | E-mail | Web | 6. října 2015 v 12:29 | Reagovat

Deníky jsou pro mě vždycky lekce o životě :)

4 Bev Bev | E-mail | Web | 6. října 2015 v 14:13 | Reagovat

Když čtu tvé staré deníky, říkám si vždycky, jak si proboha stihla ještě chodit do školy a odmaturovat? Ty máš ale šikovnou hlavičku, takové by byla věčná škoda. :D

5 Sugr Sugr | E-mail | Web | 6. října 2015 v 20:19 | Reagovat

Starý deník - Jupííí! :-)

6 bludickka bludickka | 7. října 2015 v 13:41 | Reagovat

[1]: Při psaní na počítači ne... ale ručně... :D

[4]: Chodit do školy to jo :) Ale učit se? To teda taky nevím, jak jsem prolezla až k maturitě. Někdy to bylo těžký. S tou šikovnou hlavičkou bych to nepřeháněla :D

7 stuprum stuprum | Web | 9. října 2015 v 3:24 | Reagovat

I s letenkou pro hrdličku M. :D a taky týden a cosi zpátky k svátku přání. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama