Starý deník 16.4.2002 - 17.4.2002

9. října 2015 v 16:16 |  Ze starých deníků
úterý 16.4.2002
Teď už mi nezbejvá psát nic důležitýho. Teda co by se týkalo mě. Spíš tak máma, Tonda, atd. Ale mám v tom neuvěřitelnej bordel. V neděli nás teda Tonda odvez za tím Vaškem. Ten samozřejmě ty prachy neměl. Tak to Tonda nějak vyřídil s jeho mámou, že jí dala aspoň 2 tisíce, ten další jí dá asi za 14 dní. Jel s náma zas jak blázen. Až by se člověk pomalu začal bát o život :) Chvíli sme taky byly u něj doma - teda asi něco jako druhej domov. Furt sháněl ňáký papírky na trávu. A taky říkal něco v tom smyslu, že kdyby se dozvěděl, že hulim, tak by... Přitom mi sám furt nabízí.. asi mě zkouší. Pak sme jeli pro tu jeho kámošku do bordelu. Pak nás Tonda hodil domů a ještě vez mámu na nákup. Celou tu dobu, co sme byli s ním, sem se snažila něco dozvědět. Ale už si moc nevzpomínám. Asi to nebylo zas tak nic důležitýho. Jen že se s mámou jednou pohádali a dali si i pár facek, něco v tom smyslu, že mu ta Fandovo Michala vyhrožovala, že ho nechá zlikvidovat a spoustu věcí, na který už si nevzpomínám. Akorát říkal, že máma neví zdaleka nic ze všech těch věcí co on dělá.. Jo, pak k nám ještě odpoledne sjel, že potřebuje nabíječku na nokii, tak mu jí máma hned šla dát. Táta byl hned nasranej, že se máma hned zblázní a běží, jakmile jí Tonda zavolá...atd.

Pak odpoledne sme se taky ňák bavili o tom, že máma si chce od května otevřít tu kineziologickou poradnu. Máma pak měla docela rozkecáno a taky byla trochu nalitá, takže mě začla tak trošku zasvěcovat do toho, co se tu vlastně děje. Trocha základů... Takže všichni z těch lidí - kromě Martiny - co se u nás pohybujou - alespoň myslím - jedou v drogách. (aneb domov jako místo klidu a bezpečí) No neříkala sem to? Nevím v čem konkrétně. Řekla bych, že to bude perník. Prej i Tonda, ale ten má tu výhodu, že se bojí injekcí, takže si nepíchá. No a to co u nás Fanda nechal, byly samozřejmě drogy. Ale nenašel to, protože máma to schovala jinam a řekla, že to vyhodila. A jak šla dát Tondovi tu nabíječku, tak mu to vlastně odnesla, protože neví co by s tim dělala. No pak furt mluvila o Fandovi, jakej je to hodnej kluk a že by k sobě potřeboval někoho pořádnýho... že ta Michala je děsná feťačka, a že když nebyl s ní, ale u nás, tak byl supr. A že jí je jich všech líto. A Libor má teď navíc vodu na plicích. Jinak mi asi nic podstatnýho nesdělila. Musim to vzít stručně, protože mi tlačí čas. V pondělí byl u nás samozřejmě zas Tonda, už vůbec nevím co to bylo - a to bylo včera!!!! - mám v tom hroznej bordel! Jen vím, že pak odešel někam za Simonem.. Fakt nevím.
A dneska se tu objevil už ráno. Málem sem zas nešla do školy. Dozvěděla sem se od něj, že prej měl u nás asi celejch 14 dnů ňákej odposlech - a nejspíš to myslel vážně! no těpic. A taky furt mluvil něco o tom, že musel poldům prásknout Fandovo číslo, aby ho nehledali u nás doma. A jeho prej už fízlové u nás hledali. Zas byl zhulenej, nevim, zdálo se mi že kecal něco o ňáký bouračce.. že měl.. no uniká mi to. Jako všechno.
No on teda umí bejt příjemnej. Cpal do mě jak vypadám po ránu hrozně, atd. Ale já si to stejnak neberu, on už je takovej.. aspoň je upřímnej :) Jo a taky mi dal jeden svůj řetízek a 2 přívěsky, co se mi líbily.
Odpoledne je tu zase. Vlastně sou tu s Vlastou ještě furt. Vlastně ani nevím, kdy se jako chystají domů. Jestli vůbec. Teďko sou někde zavřený, takže je vůbec neslyším. Dokonce si tu u nás i rozdělávali perník, soudím podle toho, že Tonda chtěl zrcadlo. Nevím, jestli si ho i dali... Ale už když sem přišla domů, tak byl Tonda mimo... nevím jestli byl jen zhulenej nebo i sjetej... Taky tu řešili strašně moc věcí. Koukám, že Tonda vůbec nestíhá. A s tima fízlama to asi ještě zdaleka není ok. Já tomu vůbec nerozumím. Zabila sem celej den tím, že sem se snažila bejt s ním a něco pochopit.. jenže to nejde.. prostě ne. A navíc mě občas vykopnou, když si chtěj něco říct sami. A to je nejhorší, když nemám představu co se vlastně děje. Ale co.. neudělám nic. Jen si musím pamatovat, že mám tvrdit, že sem Tondu hrozně dlouho neviděla a vůbec u nás nebyl. Aspoň tohle mi řek. Tady už je možný cokoli, snad bych se ani nemohla divit, kdyby se tu každou chvíli objevili fízlové. Prostě mohla bych se tu rozepisovat do aleluja, ale asi to nemá cenu, stejnak sou to jen útržky, co sem zaslechla.. a z těch moje hlava stejnak nic nepobírá! Ale ten odposlech! Když si představim, co všechno moh slyšet! A taky to může kdykoli udělat znova! To není moc příjemná představa!!
Ale radši na závěr zas přeskočím. Tenhle víkend bych měla jet za Lucinkou do Prahy. Už se tam děsně těším. Asi pudem do Lázní, tak doufám že si to tam pořádně užiju. Minimálně tak jako na svý 16. narozky.

středa 17.4.2002
Koukám, že se toho děje víc než stíhám pobírat. Musím psát i dneska, aby toho pak na mě zas nebylo přespříliš.. :)
Ani nevím kdy včera Tonda s Vlastou odešli. Usnula sem v půl 12 a to tu ještě byli. No a druhej den ráno - tedy dneska... když sem vstávala tak už tu byl zas Tonda, navíc ještě Fanda a ta jeho Michala. Ani nevím co tu zas řešili. Pak když máma odešla, tak šli s ní. Po škole sem šla s Lubkou do internetový kavárny. Tam mi volali máma s Tondou. Moc sem toho nepochopila. Jen že Tondu někdo nahání a až pudu domů, abych si dávala pozor, aby za mnou někdo nešel k bytu. A kdyby se mi kdokoli - i ňákej Tondův kámoš ptal na jeho číslo nebo cokoli, tak nic nevim. Skoro jak z filmu :) Naštěstí sem domů došla v pohodě. Byli u nás i Fanda s Michalou. Oba samozřejmě zas sjetý. Máma s Tondou mi řekli jen, že prej se sem dobejval ňákej "Lorenc" nebo kdo, protože chce od Tondy mobila.. no ono je to poněkud složitější, vlastně ani já sama tomu zas tak moc nerozumím. V tom mobilu je snad zabudovanej odposlech.. prostě něco takovýho...
Myslim, že sem zaslechla, že ten Lorenc snad Tondovi vyhrožoval a taky že chtěl vyrazit dveře. A taky pořvával ňáký kecy v baráku.. nebo to snad byl někdo jinej :) ?? Prostě faktem je že to vůbec nestíhám. Takže F + M pak odešli. My tu byli a ještě furt sme zamčený. Přísnej zákaz otvírání a mluvení s kýmkoliv o Tondovi. Neni to jednoduchý. Už dokonce vím, i proč ho chtěli fízlové, kuli loupežnýmu přepadení co "možná" proved. Vlastně už i vim, jak se to údajně stalo. Řek mi toho hrozně moc. Nejen, že bych to nestíhala psát, ale nestíhala sem to ani chápat. Prostě co je moc, to je příliš. Pak tu byl i Tondovo táta a taky jeho kámoš. No a pak máma s Tondou vypadli - prej k Fandovi domů. Jasně že se zas máma nevrátila tak, jak řekla. Pak je šla ještě odvézt. Ale jak? Když nemá auto? Už fakt nemůžu... nechci o tom přemejšlet - mám z toho úplně vygumovanou hlavu. Navíc nevím kdy se máma zas vrátí. Je to na palici.
Možná je dobře že o víkendu jedu do Prahy, aspoň vypadnu na chvíli z tohodle prostředí. Začínám z toho mít hlavu jak balón :)
A navíc mi zas ukrutně bolí ruka. Nezvládám napsat ani polovinu toho, co bych chtěla a chce se mi strašně spát. Asi zavolám mámě, aby už přišla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paralelnisvet paralelnisvet | E-mail | Web | 9. října 2015 v 17:59 | Reagovat

Já jen doufám, že se charakter těch zápisků už nebude zhoršovat (...jako ve filmu). Jinak si netroufám nic moc říkat.

2 pavel pavel | Web | 12. října 2015 v 22:10 | Reagovat

Jako v krimi. :D

3 stuprum stuprum | Web | 12. října 2015 v 22:49 | Reagovat

Ruka snad neupadla. :)

4 Beatricia Beatricia | Web | 13. října 2015 v 0:31 | Reagovat

Život je pes a my jsme jeho blechy. Mně nic chytřejšího nenapadlo.☼☼☼

5 bludickka bludickka | E-mail | Web | 16. října 2015 v 16:34 | Reagovat

[1]: Já myslím, že nebude. V té asi úplně nejhorší době jsem si deníček nepsala.

6 L. L. | 4. prosince 2015 v 20:15 | Reagovat

Mám z toho husinu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama