Starý deník 25.4.2002

27. října 2015 v 13:48 |  Ze starých deníků
čtvrtek 25.4.2002
Tak zkusím nějak navázat. Když Lázně skončili, ještě sme chvilku byli venku a šli sme doprovodit Petru domů. Když sme přišli k Simoně šli sme spát. Ve 3 sem musela vstávat a balit a jíst, ve čtvrt na 6 mi jel autobus. Vůbec se mi nikam nechtělo. Vzhledem k tomu, že sme přišly až v 8, sem toho ani moc nenaspala. Jo, mimochodem, zpoměla sem si na to co mi říkala Simona o mámě. Že prej v létě, jak u nich byli, se máma v noci sebrala a i s E. někam odešla a vrátili se druhej den odpoledne. Teda předtim byli všichni v hospodě. Naznačila že se máma asi měla sejít s ňákým chlápkem, Lucka mi to potvrdila. A pak mi taky Simona říkala, že když sem byla úplně malý miminko tak mi máma nechávala furt samotnou doma. Že se třeba šla do Lázní vykoupat a tak. Věděla sem že to dělala, ale netušila sem, že už když sem byla tak malinkatá!!!!!!!!!!

V pondělí se nic moc nedělo. Potkala sem Honzu a ještě ňáký známý. Ale byli sme se Lubkou projít po trhu a byl tam Zdeněk. Furt na nás čuměl a debilně se usmíval a vypadal že by se chtěl docela i bavit. Asi si zpoměl, že sme to tenkrát nedokončili a že by měl zrovna chuť - vypadal na to. Večer mámě zas volal Tonda a dlouho spolu vykecávali. Myslím, že táta z toho je dost nervní. Jo, on má totiž tenhle a vlastně i příští tejden dovolenou. V úterý pro mě po plavání přijel a jeli sme k mámě do poradny. Už si to tam začíná zařizovat a od začátku května už by to měla začít dělat. Pak šli naši samozřejmě do hospody. E. je nemocná, takže chvilkama spala. Řekli že přídou v 8, ale přišli až v 10. Teprve pak sme večeřeli a tak. Máma byla zas pěkně nalitá a táta nevypadal úplně OK, ale šlo to. Máma byla strašně protivná, takže na mě začla hrozně vyjíždět a ječet kuli všemu možnýmu. Jednou se mě táta zastal, takže se ještě pohádali. On řek že pude pryč. Máma šla uspávat E. a já do vany. Táta zavolal tý mámy Martině, že by mohli někam vyrazit. Takže šli. Říkal mi že se vrátili až kolem 5 ráno. Ještě než odešel tak mi říkal ňáký věci typu: Kdybys tak věděla. A že nic nevim, ale že je to vlastně dobře. Tak už ani nevim co nevim já, ale on toho každopádně neví dost. Já potom co nevím radši nepátrám. Ještě by mi hejblo definitivně! Kolem čtvrt na 12 byli zas hezký scény že E. nechtěla s mámou spát. Máma ječela, atd. no divadýlko :(
No a ve středu večer měl zas táta chutě že někam chce jít (jo, tátovo dovolená byla jen o tom jít se několikrát ožrat). Máma výjimečně nechtěla... asi kuli tomu že má teď - teda dneska už je to lepší - ňákou vyrážku na obličeji. Tak mi táta řek jestli chci jít a já neodmítla. Tak sme šli do Malibu. Tam sme pili ňáký myslivce a hlavně hráli automaty. Nejdřív v malym ale pak se to rozjelo. Samozřejmě sme nevyhráli, nechali sme tam asi necelý 4000!!! Jinak tam jednu chvíli otravoval jeden kluk, měl na mě furt ňáký kecy, abych šla s nima... no buzeroval. Pak měl asi něco i na tátu, ale pak naštěstí brzy vypadli. Jinak sme tam "komunikovali" s ňákýma chlápkama, většinou už docela ožralejma. Ale aspoň sem slyšela 1000x za večer že sem hezká!! :)))) Jeden chlápek mi dokonce překecal, že mi musí dát pusu na tvář. A taky tam byla jedna supr důchodkyně, prej je tady hodně známá. Byla fajn. Táta byl z těch automatů docela dost špatnej. V půl 2 sme odešli. V pabu i pod věží bylo zavřeno, takže sme skončili v Riu. Tátovi to zřejmě nedalo, takže musel zas hrát. Vůbec nevím kolik prohrál tam... min 1000,- ale muselo to bejt víc. Pak se tam s náma začla bavit jedna holka - Marcela, je jí 24. Byla dost nalitá. A taky si říkám že to byla určitě pěkná feťačka, vypadala na to, i ty její kámoši, jo byl tam ten Honza, jak u nás tenkrát byl, ten s tím piercingem. Samozřejmě mi ani nepozdravil - hajzlík jeden. S tou Marcelou a jejím bráchou sem pak hrála kulec. Ani nevim jestli to byl její brácha, říkala to, ale chovali se k sobě jiným stylem :) Od něj sem dokonce dostala pusu na seznámení - ale jeho jméno si nepamatuju :) Ona byla pěkná vyžíračka. Furt chtěla na něco od táty zvát.. a cigára!! Jo, mě dala žárovku. Prej je do nich úchylná, měla jich plnej batoh. Táta zas prohrál a nebylo toho málo, tak už chtěl jít domů. Tam sme přišli asi v půl 5 a ještě hoďku sme kecali. Jo, než sme šli - v tom Riu byl ještě jeden docela hezkej kluk - teda spíš zajímavej než hezkej. A než sme odcházeli tak tam hrál sám kulec, asi tak 2 minutky jsme se bavili. Kdyby sme nešli, tak bych mu asi řekla, že si zahraju s ním. Tvářil se že by i docela mohlo něco bejt :) ale sem ráda že sme šli. Stejnak to byl feťák a navíc oproti Míšánkovi.. :(( ach jo!
Ještě furt - zatím!!! - na něj myslím. Chtěla bych ho vidět a.... strašně moc a moc a moc mi chybí.
Jo, dneska sem teda nešla ani do školy. Akorát teď se bojim, že až máma příde z cvičení budou chtít naši zas někam jít!!! Zas bych mohla psát ještě ňáký "zbytečnosti" ale už nemám ani tu sílu ani chuť!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 27. října 2015 v 14:19 | Reagovat

Tak jsem si ty dny spočítala podle tvého deníku a vyšlo mi, že na toho cizince Michala - tedy Míšánka - už myslíš 4 dny. To se jeví jako marná a vzdálená láska. Doufám že tě to brzy přešlo.
Jinak jsi měla skvělé, nekonvenční rodiče. ♦♦♦

2 pavel pavel | Web | 28. října 2015 v 0:30 | Reagovat

Nepřestanu se divit proč lidé milují ty automaty... ale i ty hry... Ztráta času.

3 Sugr Sugr | E-mail | Web | 28. října 2015 v 17:11 | Reagovat

Tak si tak říkám, kolik ti bylo vlastně let, když tě brával tatík po nočních tazích? Na jednu stranu jsi měla príma rodiče, nedělali z tebe žádnýho sobeckýho rozmazlence, žili si svůj život a ještě tě dokonce do něj brali. Musím souhlasit s komentářem Beatricie, měla jsi skutečně skvělé, nekonvenční rodiče! :-)

4 stuprum stuprum | Web | 28. října 2015 v 19:58 | Reagovat

[1]: 4 dny je vzdálená láska? :) Někde jsem se sekl ve výpočtech. :D

Scény s matinkou, to muselo být divadlo. :) Má ti každý den říkat, jak je ráda, že jsi na světě, že jsi poslušná dceruška. :)

5 paralelnisvet paralelnisvet | E-mail | Web | 29. října 2015 v 17:07 | Reagovat

"Tak už ani nevim co nevim já, ale on toho každopádně neví dost." -  to mě pobavilo teda. Ale jinak teda nic. Ve mě to úplně vře, jak tam vidím mladou Bludičku, kterou táta tahá po automatech. Fakt. Tyjo. Rodina. Rodiče by si měli víc vážit života svých dětí.

6 bludickka bludickka | 2. listopadu 2015 v 13:44 | Reagovat

[3]: Šestnáct, v době psaní tohohle deníku. Jinak mě po tazích brali už od malička.

[5]: Myslím, že ty automaty jsem ještě zvládala nejlíp...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama