Starý deník 28.5.2002 - 30.5.2002

25. prosince 2015 v 20:11 |  Ze starých deníků
úterý 28.5.2002
V sobotu jsem si psala s Králíkem. A taky mi napsal Márty - abych se stavila v pabu. Jo včera sem s ním propsala přes 20, zas mě chtěl vidět. Co po mě chce? Já už se s ním nijak zvlášť bavit netoužím. Teda bavit možná ještě jo, ale tím to hasne!! Taky si zas píšu s Martinem - vojákem - děsně se se mnou chce vidět. Ale teď má 14 dní zákaz vycházek tak se chudák nemůže dočkat. Já nechápu že má o mě furt ještě takovej zájem...
V sobotu se E. naschvál prokecla před tátou že u nás byl Tonda. Takže podle toho to tak vypadalo. Nevím jestli se kuli tomu pohádali - zbudila sem se až dýl. Ale nálada byla dost napjatá pozbytek víkendu. V neděli jeli před obědem do hospody pro pivo. Vrátili se až za 4 hodiny takže babička byla už docela nervní. Máma vypadala docela slušně, zato táta byl pěkně nalitej. Dokonce začal otevřeně řešit naši rodinnou situaci a že by se klidně moh přestěhovat k Simoně. Pak bábina do toho všeho ještě začla montovat mě... byla to sílal. Když sme přijeli domů chtěla sem jít na večeři.. táta už o tom předtím mluvil. Tak sme vyrazili. .. jenže on chtěl hrát automaty do Smrku. .. jenže nebyl si jistej, tak sme šli do Sparty, ale tam nevařili, když sem se teda chtěla jít najíst někam jinam, začal vyvádět, že de do Smrku. Tak sme chtěli jít s ním, ale on řek ať si dem kam chcem a zdrhnul nám... tak sme az ním zas běželi.. no hezký scény..

Tak sme pak šli k nádraží - tam taky nevařili, měli tam hranolky, ale byla tam šílená společnost. Poradili nám něco jinýho a tam bylo taky zavřeno. Tak mámu napadlo jít do Hroznu, byla tam v pátek s Martinou a zná toho číšníka. Zavírali zrovna když sme přicházeli... mimochodem ten kluk se mi docela líbil!! Měl hlas jako Hynek.. a ten hlas mě dostává :)) No musíme tam někdy zajít :) Tak sme skončili v Malibu kde sice taky nevaří ale měli tam hranolky. Mezitím jsme neustále nastřídačku řešili rodinnou situaci. Táta už na mě vyzvídal v sobotu.. vůbec sem nevěděla co říct.. protože máma si vymyslela že u nás v pátek byla Martina.. pak sem musela zničehonic tvrdit, že ten její zapalovač má ode mě.. vůbec sem to nedávala, měla sem toho plný zuby. Navíc do mě ryla taky babi na chatě, jestli k nám někdo nechodí, a že to přece MUSÍM vědět, že něco tajím. Málem mi z toho všeho ruplo!!! Táta do sebe kopal panáky šílenou rychlostí, byl pěkně zlitej. Hráli sme tam automaty, projeli sme 900 a pak pokračovali dalšíma 3 tisícema, vlastně 2, protože jeden sme dostali zpátky. Táta se nedal zadržet. Mohli sme vyhrát i víc.. ale jemu bylo všechno jedno. Jo v Malibu.. náhodička.. sme seděli s tátou Chaloupky.. no to byla síla... Měla sem z toho šoky! Táta po cestě domů vyváděl ještě víc. Chodil prostředkem silnice. Ječel na nás, jak na nás sere, že všechny peníze jsou jeho a těší se až budeme chcípat hlady - ne doslova.. ale tak nějak - a bylo to dost nechutný. Nevím z čeho mě viní, dyť já za nic nemůžu. A máma si zas automaticky myslí, že musím furt stát za ní, protože do tůtý pozice mě automaticky zatahuje táta. Ale já už toho mám plný zuby - obou dvou. Domů sme přišli v půl 2 a já beztak nemohla usnout, tak mi to ještě ňákej čas trvalo a moc sem toho nenaspala. Jo v pondělí se mi babi svěřila s tím, že zas někdo volal. A máma mi řekla, že si sehnala Lorence - jak z něj má Tonda a všichni strach a on z toho Vency ten foťák dostane.. do 3 dnů ho máme mít. Jinak dneska sem nebyla ve škole.. poránu mi ňák bolelo břicho. Máma svůj slib zatím plní.. nikdo se u nás neobjevil. Já sem teď děsně naštvaná na Magdu.. z víc důvodů ale hlavně proto že A. vykecala že sem se bavila s Jirkou. Ona neví že to vím.. ale hodně mě to nasralo...
Jo, Aneta se mi svěřila že se v sobotu vyspala s ňákým Slovákem! Bude to určitě nějakej kámoš Marka :) Jo a prej to bylo v autě :) No, před chvílí mi psal Peťa - že prej právě onanuje a představuje si že se miluje se mnou... no to je supr :) radši sem mu na to neodepisovala.
Tak to by bylo tak letem světem a já už jdu hajat.. potřebuju se ze všeho vyspat!!!

čtvrtek 30.5.2002

Takže jentak naotočku: foťák asi nebude... Včera byla máma s Tondou na kriminálce nahlásit to na toho Zítka. Jenže máma si pak omylem zpoměla na toho Lorence... no já tomu moc nerozuím, ale fízlové asi začli řešit i Lorence.. nebo prostě nevím... Tonda řek mámě, že od Lorence se toho nedočká a že ten drží se Zítkem a ona pak šla teda udělat zápis k blbejm fízlům, který jí stejně nepomůžou. Maximálně to bude Zítek splácet. No a Lorenc s tím už taky nechce mít nic společnýho... akorát nám vrátil ten film.. protože jak sou v tom fízlové, tak by taky moh mít problémy. Mám štěstí akorát v tom, že se máma nemá komu vykecat, takže mi aspoň pár věcí poví. Třeba že dneska Zítka potkala a že jí řek, že jakmile do toho zapletla fízly tak od něj nic nedostane a že jí pošle na děti sociálku... tak to bych teda chtěla vidět!!! Tak je máma naštvaná, že nepočkala na toho Lorence a zapletla do toho poldy. No nic! Jenže foťáku se asi nedočkáme, takže se bude muset svěřit tátovi.. samozřejmě si pravdu trochu předělá podle svýho.. ale stejnak. Nechci u toho bejt až mu to poví!!! Jinak včera sem musela zas odejít ze školy, měla sem šílený křeče... to odblokování mi moc nepomohlo... máma s Tondou pro mě přijeli. Zejtra asi jdu ven s Anetou. Holky na mě serou. Teta se asi zas dala dohromady s Martinovým tátou.. vlastně to taky trochu ještě táhne s tím druhým Honzou a Fišerem.... taky v tom maj dobrej bordel - i když ten bych měnila hned. No rozepisovat to nebudu. . chtěla jsem jen o foťáku a hajííí!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 26. prosince 2015 v 17:13 | Reagovat

Potěšila mě hned první věta: Protože mám rád Alenku v Říši divů, představuju si, že sis psala s velkým bílým králíkem :-).

2 May May | Web | 26. prosince 2015 v 18:40 | Reagovat

Koukam že automaty měly pomalu pozici rodinných přátel..

3 Van Vendy Van Vendy | Web | 28. prosince 2015 v 16:22 | Reagovat

Hodně se řešilo. Zajímavá volba míst, kvůlivá hranolkům. A taky by mě zajímalo - potkáváš se ještě s některými z těch lidí?

4 stuprum stuprum | Web | 2. ledna 2016 v 1:41 | Reagovat

Na dobrý rok.

5 Houska Houska | 3. ledna 2016 v 21:22 | Reagovat

Proč už nepíšeš nic z tvé přítomnosti? Nezlob se na mě, ale tyhle staré zápisky jsou stále na stejné brdo. (a tím nechci ani trochu zlehčovat to, čím sis musela projít)

6 Beatricia Beatricia | Web | 7. ledna 2016 v 11:28 | Reagovat

Děkuji ti za návštěvu a přeji do nového roku štěstí, zdravíčko a dobrou náladu.☼☼☼

7 Doma Doma | Web | 13. ledna 2016 v 11:24 | Reagovat

Tvůj  život je (byl) rozhodně zajímavější než ten můj, ale za to ,, zbudila jsem se až dýl" bych zabíjela :D Ostravu nezapřu :D :D

8 pavel pavel | Web | 22. ledna 2016 v 21:06 | Reagovat

S tátou ses rozhodně nenudila. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama