Starý deník 12.6.2002 - 15.6.2002

15. února 2016 v 18:09 |  Ze starých deníků
středa 12.6.2002
Tak projistotu zas píšu i když moc není co.. abych toho pak neměla nad hlavu... a taky se chci aspoň trochu vykecat, protože fakt nemam komu. Táta odjel až včera večer. Ještě předtím pro mě byl na plavání. Asi byl v ňákým dobrým rozmaru, protože se mnou jel koupit sandály a dokonce jsem ho ukecala i na peněženku. On sám si taky kupoval boty, atd. a přívěsek na řetízek. Docela se divim, protože máma mi prozradila, že sme 20000 v mínusu a musíme šetřit. Jo taky mi sám od sebe přiznal že tamta sms měla bejt pro Simonu. Dneska sme byli se školou na průmce.. na AJ divadlu. Bylo to supr. Teda hlavě ty lidi.. nejen perfektně hráli a zpívali ale byli prostě fajn. Tak ňák podle toho co sem z nich vycítila.. hroznou pohodičku a dobrou duši. Pak sme se jich i jedný ženský co zažila holokaust a Terezín mohly ptát.

Já sem samozřejmě tý možnosti nevyužila.. nejradši bych tam ale stejnak zůstala s nima co nejdýl.. za to holky od nás ze třídy se ptaly.. teda především Ivana, Lenka a taky trochu Jitka a Šárka. Jo,.. třídní se přitom dokonce rozbrečela - při tý hře. Třeťačky a všichni lidi tam měli blbý kecy, že se furt ptaj a mě tim lezly na nervy zas oni. Já tohle nechápu... Stejně jako holky ze třídy, který za žádnou cenu nechtěj aby k nám do třídy přišla Jana V. - protože bysme museli jít do větší třídy a hlavně proto že je chytrá a TAK dobrá na AJ. Skoro jí za to nesnášej.. prostě to nechápu.. proč sou všichni takový? Dyť Jana za to nemůže že ňáká blbá Martina neumí pořádně anglicky... a tak mi je trochu nanic z toho že takový sou všichni kolem... takový povrchní.. a někdy se bojím že i já jsem OBČAS taková! Proto ty herci byli pro mě něco úžasnýho.. protože sem cítila jako by z nich vyzařovalo to "dobro" :) Prostě jak sem řekla - super lidi... ale takových cizinců sem už potkala víc.. víc než v Čechách :) asi se fakt budu muset přestěhovat!
Dneska mi přišel dopis od Lucky. No jo, koukám že si hezky žije.. upřímně.. měnila bych s ní zfleku. Teďko bude v Lázních slavit narozky. Mě nepozvala.. ale stejnak bych asi nemohla. Simona jí snad plní co jí na očích vidí :) až trošinku - víc :) - závidím.
Filip prej dneska konečně napsal L... ale víc nevím.. zatím! Sem zvědavá, jestli z toho něco bude, či ne...
Máma mě jako už klasicky furt štve... teď už se mi prozměnu zas nesvěřuje tak nic nevím.. myslím že je furt v kontaktu s tim Mírou. Jinak mi akorát řekla že vymyslela něco novýho ohledně fotáku ale co říct nechtěla! Akorát sem slyšela když s někým volala, že se postará o to, aby Zítek věděl s kým měl tu čest, nebo aby litoval toho že u ní kdy byl.. tak ňák.. a že už ví jak na to. Bože! Nic bližšího nevím ale začínám se obávat.. a ne toho že by Zítek na nás skutečně poslal sociálku.. ale jestli se mu máma takhle nějak pomstí... on si to rozhodně líbit nenechá.. tak jen doufám že si to nevybije na mě.. máma si to zařídila tak ať si za to nese odpovědnost sama. Snad se nepokusí něco udělat mě - na E. snad ani nebude mít šanci. Protože jestli budu do něčeho takovýho zatažena, tak se obávám a dost krutě!!
Jinak poslední dobou je to se mnou ňáký divný.. moc věcí mě nebaví.. většinou jen se válet u TV.. ani nikam přes tejden chodit!! A taky poslední dobou furt červenám.. děsně mi to sere a o "ulítlostech" který sem sem tam prováděla si leda můžu nechat zdát. Pěkně mě to štve. Zrovna nedávno sem si zpoměla jak sem v létě na Václaváku ukecávala toho prodavače ve stánku, že sou ty tatranky moc drahý.. a diskutovala s ním v pohodě asi půl hodiny. Dneska mi pomalu dělá problém jít do krámu :) a taky škola... nevím co to je... dyť já se nestydím.. já se právě jen stydím za to červenání, což je trapnej paradox :) No snad se na tom něco změní.. není to zas ažtak častý ale sere mě to dost :) Ale teď už jdu spát.

sobota 15.6.2002
Tak jo.. teď sem na chatě... samozřejmě že z donucení a je to asi ta nejhorší sobota za poslední dobu. Měla sem jít ven s Anetkou.. už sem se na to pekelně těšila a takhle to dopadne!! :( můj poslední víkend ve městě a tohle mi udělaj. Je to děsná sviňárna až se mi z toho chce brečet. Dyť já už sem takhle sama doma byla a nikdy se nic nestalo tak co jim zas hrabe? Celej týden žiju pro víkend, těším se jak blbá a pak to skončí tak že mám náladu pod psa a nic mě nebaví. Sem z toho na prášky.. když si představim že sem teďko mohla bejt venku :(( Jako bych byla ňákej parchant. Navíc potřebuju s někým pokecat.. ve škole na mě každej sere - a ani není čas - a doma mě ignorujou. A mezi moje nej. koníčky určitě nepatří povídat si sama se sebou!! :(( Jedinej klad vidim v tom že sem navštívila po strašně dlouhý době můj milovanej strom. Šla sem tam naschvál za toho největšího slejváku.. ale cítila sem se tam fajn.. bylo to príma.. asi jedinej moment dnešního dne.. Když si představim co všechno dovolí Simona Lucce mám dost abych nedostala hysterický záchvaty! Radši se vrátím ke včerejšku.. byl to dobrej den. Akorát to červenání mě jaksi sralo :) Jo napsal mi Martin - ten slibovanej dopis - upřímně byl docela hezkej.. Jo, M. mi dneska volal.. co asi? :) Chtěl mě vidět.. no ale bohužel no!! L. mi psala že Filip se s ní chce sejít.. a ona neví co má dělat.. no sem zvědavá jestli mezi nima něco bude :)
Máma včera přišla domů pěkně dlouho - asi po sedmý hodině a pěkně v náladě. Tvrdila že měla jen dvě piva, ale to sem jí nevěřila. U babi nebyla, to vim jistě!! Zase sme se hned začly dohadovat takže žádná sláva! E. mi dneska řekla, že prej byli v ňáký restauraci s pánem a holčičkou!??
Je možný že si vymejšlí ale já bych to tipovala na Lorence. Ale ta holka mi tam ňák nesedí. Já sem se měla sejít s Anetou a následovala večerka a pak směr pomník. Akorát byl problém v tom že nebyli brčka. Tak sme je zkoušeli sehnat v jiný večerce a v hospodě.. zase sem rudla :( nechápu to. Nakonec sme je sehnali v pabu kde nám je dal ten barman co tam byl minule. Aneta říkala, že se menuje Milda. A pak sme šťastný šly na pomník. Bylo to tam príma. Kecali sme a já přinesla Gellnera takže sme i chvilku četli. Jo ještě předtím sme potkali Pepu - foťáka :) tak se se mnou začal hned bavit a dal mi tu fotku jak mě fotil u kašny.. docela síla :)
Ale zpátky na pomník. Tam na nás pak furt lítal ňákej šílenej hmyz, tak sem dostala nápad že vylezem nahoru na ten šutr :) - pomník :) Byla to děsná prdel, protože většinou se povedlo dostat tam pouze jednu z nás. Pěkně sme se u toho omlátily ale taky pobavily :) Pak když sem pomohla dostat nahoru Anetu, tak mě napadlo, že musím sehnat někoho, kdo mě vyzvedne taky.. Kolem zrovna jel někdo - 2 lidi na kole - nevěděla sem kdo to je, ale i tak sem divoce mávala... a zabralo to :)
Přijeli totiž k nám a byli to dva kluci. Náhoda jak kráva protože jeden z nich byl Míra Ježek.. jak chodil s A. do třídy. Chvíli se nechávali ukecat ale pak mi pučili kolo a já sem tam po něm vylezla. Oni tam s náma kecali celou dobu.. bylo to celkem dobrý. Pak sme s Anetou začli vyvádět.. :)) Klouzali sme se potom nájezdu, váleli se a zpívali... no prostě žůžo :) Aneta se mi svěřila s tím že se jí líbí ten druhej - Martin. Míra si sice vzal naše obě čísla ale jinak už šli domů.. a ani nám nedali pusu na rozloučenou což sme jim hned z pabu napsali. Odepsali že nevěděli komu jí dát. Já mám takový tušení, nevím proč, že oběma se líbí Aneta. Sem o tom přesvědčená, ačkoliv nemám důvod. No uvidím, Aneta jim psala jak teda v sobotu dopadli ty jejich závody a Míra odepsal že vyhráli a že to musíme někdy oslavit na pomníku. Jenže jak už je známo tak já v blízký budoucnosti čas mít nebudu a Aneta se chystá k tomu, že s nima pude sama. Trochu mě to štve, ráda bych u toho byla taky.. ještě sbalí oba dva :) Jo, docela se mi oba líběj.. ale tak v rámci normality :) takže když si je Aneta oba zabaví tak mě to zas tak trápit nebude :) Pak sme se chystali do pábku ale cestou sme potkali toho malýho vlasáče :) - Vencu. Pozval nás na Střelu na jablíčko. Ty jeho kamarádi byli dost šílený.. a vůbec.. tak sme se vypařili a šli do pabu. Původně sme chtěli jít k Zuzce a Míše... ale oni tam byli s Láďou a Zuzka si s ním DOST rozuměla!! Sice byli oba dost napitý ale Aneta s nima stejnak bejt nechtěla. Tak sme osiřeli a žrali brambůrky. Potkala sem Petra, toho Hynkovo kámoše.. měl ňáký kecy, že sme se dlouho neviděli, atd.. nějak mi byl nepříjemnej! Taky sme viděli Honzu, ten si mě díky bohu nevšim.. za to Márty se se mnou začal bavit, ale já tomu ňák unikla.. tak mi pak psal zprávy, ani na jednu sem nereagovala. Jako docela mě nasral tím svým: Nechceš se projet, kamkoliv.. to moh rovnou napsat nechceš si zapíchat! Taková drzost.. Já sem s ním totál skončila a nechci s ním mít už nic společnýho. Jo Peťa mi volal když sem byla v Praze... zas mě chtěl vidět.. ale naštěstí sem ho včera nepotkala.. na jeho sexuální choutky sem fakt neměla náladu. Pak sme si sedli s Anetou k baru a chvilku nás tam otravoval ňákej ožrala, pak dal naštěstí pokoj. Taky sem chvilinku mluvila s Ondrou a Jirkou.. tak přej to asi mezi ním a A. vypadá slibně. Já nevím proč ho nechce... mě příde jako docela fajn kluk a ošklivej taky není! I když já se svou vybíravostí bych měla asi mlčet. Ale prej spolu trávili celej minulej pátek až do rána a líbali se. Prej mu řekla, že se bojí toho že on je děvkař, jinak by si s ním začala. To se mi ani nechce věřit, že by tohle řekla!! No třeba se s ní na tom školním výletě zas trochu skamarádím a ona mi to poví sama.
Pokračování bude pozdějc.. už nemám čas.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 15. února 2016 v 20:11 | Reagovat

Každej den byl pro tebe dobrodružnej. :D

2 stuprum stuprum | Web | 16. února 2016 v 13:03 | Reagovat

Všímali jsme si stejných věcí - děvkařů, ožralů, zmetků a vyvrhelů. Jenže tys z nich narozdíl ode mě vyrostla. :D

3 lovitka lovitka | 17. února 2016 v 20:54 | Reagovat

Tyhle starý zápisy mě fascinujou čím dál tím víc. Mám pocit, že jsem všechny svoje starý deníčky zničila, abych se za ně nemusela stydět. Možná bych něco takovýho potřebovala, srovnat se s minulostí, srovnat se sama se sebou...
Je to zvýraznění už v originálu, nebo až zpětně...? :)
Jinak - jsem teď v mírně stagnujícím blogovém období, ale ano, prosím :)

4 bludickka bludickka | 22. února 2016 v 13:02 | Reagovat

[1]: To máš pravdu :)

[2]: Není přece všem dnům konec... ještě může přijít tvůj čas :)

[3]: Já pár deníčků taky zničila. Ale proto, aby je nikdo nenašel. Jinak bych se za ně styděla ráda :D Zvýrazňuju až když zveřejňuju :) V deníku jsem zvýraznovala jen psaním velkými písmeny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama